Kablo İnternet Kullananlar Memnunmusunuz?

ZiTaRoF

New member
Arkadaşlar, kablo internet kullananlar hizmetten memnun mu? Artık ttnet'in son faturasıda 48 ytl gelince kablo internete gecmeye karar verdim.Ama söylentiler kablo internetin sürekli bağlantı kopuklugu yasaması yönünde.. Sizce (kablo internet kullananlar) hizmet nasıl?

lmCro*

gєвzєтєαм
KabLo neti tavsiye etmem cok sıkıntı Cekersin !

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
baba valla ben kablo internet kullanıyorum 1 senedir nadiren kopukluk oluyo ama çok kısa süreli herzaman değil yani ayda 1 felan
şu an çok ucuza ve sınırsız kullanıyorum çok memnunum
tavsiye ederim:goz:

Hardy

KroNiqDepR3s!F
bende kablo net kullanıyorum.İlk başlarda net gidip geliyordu sonra aradım resmen sowdum ptt ye sonra geldiler yeni modem yeni kutu fln getirdiler şimdi sorunsuz calısıyor.Tavsiye ederim

ALoNe DiAbLo

ŦĦĔ ŚĦĄĐΘŴ ŴĄŔŔİΘŖ
Al dostum kabloluya geç.Bağlantı kopuyor ama sana dendiği gibi çok değil.Ayda bir veya iki kere oluyor bende

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
arkadaşlar farklı sitelerden okuduğum yorumlara göre ADSL kabloya göre daha iyi...başka üyelerin yalancısıyım bende :melek

ZiTaRoF

New member

[img=http://img87.imageshack.us/img87/6976/adszro6.th.jpg]

işte arkadaşlar ücret tarifesi yukarda..bnde 1024/256 (39ytl) almayı düşünüyorum.aslında bu 39 ytl turk telekoma 4 gb kotalı için ödediğimiz paranın aynısı = 29ytl(adsl) + 11ytl (telefon aylık sabit ücreti)= 40 ytl.. aynı fiyata limitsiz kullanmak varken niye kazıklanalım ki demi :eek:

bu arada turk telekom protesto sitemiz:
HTML:
www.kafamgirsin.net
:hhgül:mad::p

site için hellboy a tesekkurler :victory

HTML