***kabir Azabina Iki Sebep...

DayWalkerr

ABDUSSABUR

KABİR AZABINA İKİ SEBEP

İbni Abbas radıyallahu anh'ın şöyle anlattığı rivayet edildi: Peygamber aleyhisselâm iki kabre rastladı ve şöyle buyurdu: Bu kabirlerdeki iki kişi insanlarca mühimsenmeyen bir suçtan azap görüyorlar. Biri bevlettikten sonra korunmadığı ve dikkatsiz davranıp, pislikten kaçınmadığı için; diğeri de koğuculıık yaparken, insanların arasını bozduğu için azap görüyor. Sonra Peygamber aleyhisselâm yaş bir dal alarak ikiye ayırdı ve birer parçasını bu kabirlere dikti. (Etrafında bulunanlar):

— Ey Allah'ın Resulü, bunu neye böyle yaptın? diye sordular. Peygamber aleyhisselâm da:

— Yaş kaldıkları müddetçe azaplarının azaltılacağını ümid ettiğim için böyle yaptım, buyurdu.

(Buharı, Müslim, Ebû Davud, Tirmizî, Neseî)

* * *​

photoshopc

New member
gonlune saglik kardesim allah c.c. razi olsun...

ayakta bevl etme cok onemli bir konu erkeklerin dikkat etmesi gerekiyor...ayiplanacak bir sey de degildir "kadinlar gibimi yapcaz" gibi dusunceler olabilir..evet oyle yapacagiz kardesim derim bende..ayrica saglik konusunda ozellikle prostat la ilgili buyuk faydasi vardir oturarak yapmanin doktorlar bile tavsiye ediyor bilginize...
selametle

Elensu

New member
Sahsen önemsenmeyecek bir konu deil.:ter: Halimiz harap,Allah günahlarimizi affetsin.Allah im dogru yoldan ayirmasin:(

DayWalkerr

ABDUSSABUR
sağol photoshopc ek bilgin ve yorumların için...Haklısın dediklerinde ama sanırım önemseyen çok az...:(

Amin elensu...Amin....:(

DeRSaaDeT

Islambol
Allah razı olsun..........
flood yapma mesajının tekini editleyip öbürünü sil lütfen DayWalkerr

edit:hadislere taşındı ;)

DayWalkerr

ABDUSSABUR
crazyboy_9999' Alıntı:
Allah razı olsun..........
flood yapma mesajının tekini editleyip öbürünü sil lütfen DayWalkerr

edit:hadislere taşındı ;)

Kusura bakma crazyboy benden kaynaklanmıyo...Ben ilk mesajı elensu dan çok önce yazdım ama ondan sonra yazılmış gösteriyo...onun mesajı benimkinin üstüne aldı...ben anlayamadım...NEyse editledim genede....

Yorumun için de ayrıyeten sağol....:)

bedo52

New member
bu çok doğru ayakta iken çiş yapılırsa idrar kesesi tam boşalmaz.dolayısıyla yedek idrar kalır.pantolonunu çekerken maalesef kiloda damlar buda günaha sebep olur madem ibadet ediyoruz ohalde lütfen oturarak çiş yapalım.sevgilerimle

HTML