kaç YTL ye yaparsanız.???

pori

New member
kardeş ben bir garibanım....ne diyon sen.....asgari ücretten daha az kazanıyom vallahhh

Burak

Uploader Team
ark.lar bana bi flat forum sitesi lazım yapabilen ark.lar bana pm atarlarsa sevinirim ..

fg42

New member
Bana ozelden mesaj atarsan sana ıstedıgın sıteyı 3 gun ıcınde teslm ederım ıstersen domaın ve hostıng de buna dahıl ama bu ek ucrete tabı :D

CBX

New member
300-500 Ytl ye Sitemi yapılır be... Gerçi Yapanlarıda Gördük.. ama 1 aya kalmaz ya göçüyor siteler... hata her taraftan hata fışkırıyor...

Profesyonel tasarım istiyorsanız...

www.Baydizayn.Com
www.BybiLisim.NET

Örneklere BakabiLirsiniz..

isteyen PM atabilir.

free!

artık yok...
çok komik yorumlar :)
izletube.com gibi birşeyden mi bahsediyosun kardeşim?
tititi' Alıntı:
3500 Dolara Yapabilirim.İstediğin Siteyi.Pazarlık Payı Vardır.
yürrü beaa :durdurun :durdurun :biggrin :biggrin :saskin

http://www.bybilisim.net/
:) yürrü be ne sistemmiş :)

Crazy1452

New member
kardeş ucuz fiyat istersen 250-350 ytl ye yaparım ama asla bir garanti vermem saldırırlara karşı ama eger iyi bir tasarım istiyorsan pm at görüşelim bölye fiyat verilmez

xsuaty

New member
Bedavaya yapabilirsin ama baska sitelerin hostunu kullanirsin.ornegin bu isi yapan wixy.net var hatta indirdigin videolari direk istedigin formatta indiriyo convert te ediyo yani.Bu sitenin js dosyalari elimde mevcut.Ama dedigim gibi adamlarin hpostunu kullanirsin..

Design filen para istemez eger gercekten dusunuyorsan saglam bi host al don bana hallederiz.

zimcee

New member
meslegımız ne hallere dusmus hocalarımız derslerde derler dıkı sızın meslegınız olmez

olmus ıste

webtasarım bu kadar ucuz olamz ve bu ıs burda oynanamaz

cachee

New member
:) monster icat oldu tasarimcilik falan kalmadi millet basiyo hazir template i oh ne ugrascan
yıllarımı verdim bi dünya flash örendim bu monsteri görünce dumura ugradim adam yapmiş bi intro
bide bağlantılı txt hadii değiştir yazıları al sana flash.

x-master

New member
Arkadaşlar gerçekten piyasayı kendimiz bozuyoruz. Hiç mi emeğin kıymeti kalmadı.

Bu interneti herkes kullanıyor diye herkes herşeyi yapabiliyor demek değil. ,,

Piyasayı düşürmek kendini düşürmektir bencee.. Mesleğinizin kıymetini bilin

hacker.66

New member
Geniş bir bant ağına sahip , sağlam bir yerden host al sonra webmasterlerin sitelerini gez referanslarını gör fiyatları ögren en ucuzuna pazarlık yaparsın,işte olay bu. Webmaster arkadaşlar buradan sitelerini eklemeleri başkaları içinde iyi olur. Malum yeni Türk Ticaret Kanununa göre her esnafın site sahibi olması gerekiyo ..

HTML