kaç yaşındayım

nedim87

New member
yaşlı görünmekten dertli bir adam bigün estetik ameliyat olur hastanedeki ameliyat sonrası adam çok mutludur.tam istediği gibi genç görünmektedir.hastaneden çıkar çıkmaz yolda genç bi bayana,afedersiniz sizce ben kaç yaşındayım?der.kadın hımmm en fazla 35,der.adam gayet mutlu ben tam 48 yaşındayım der.daha sonra burger king.e gider ordaki kasiyer kıza sorar ben kaç yaşındayım,kız hımmm en fazla 30 der.adam sevinçten havalara uçar ve mutlu bi şekilde hayır ben 48 yaşındayım der.biraz dolaştıktan sonra bi otobüse biner otobüste yaşlı bi kadın oturmakta hemen yanına oturup,teyze sizce ben kaç yaşındayım der.kadın gayet sakin,evladım ben 85 yaşındayım gözlerim iyi görmüyo ama eskiden geliştirdiğim bi yöntem var yaşını soran erkeklerin donunun içine elimi sokar tam yaşını söylerdim istersen bakayım,der.adam şaşkın bi okadarda meraklı otobüstede kisenin olmadığını görünce tamam der.kadın elini adamın donuna sokar bi süre sonra siz tam 48 yaşındasınız der.adam şaşırmış bi şekilde,evet doğru ama nasıl bildiniz?der.kadın gayet sakin burger king,de tam arkanızda duruyordum.....biraz uzun ama umarım beğenirsiniz.

HTML