kaçırma pişman olursun.. kopya çekme yöntemleri..

aaBa

New member
Sıraya Kopya Döşeme
Öndekine Bakmak
Etek Altına koyma
Kağıt Değiştirme
Silgiye yazma
Kağıt mendile yazma
Hocanın arkası dönmesi beklemek vee
Eline yazma

en garanti yol kağıt degiştirmektir genelde son 10 dakikada bu işlem yapılmalıdır böylece 2 kişinin bilgisi 45 almaya yetecek seviyeye gelir. ancak arada anlaşmazlık cıkabilir birisi kendi biligini okuyup dogru cevabı silip yanlıs cevap yazarsa kan cıkabilir.

hocanın arkasını dönmesini beklemek başarısızlıgın göstergesidir. çünkü hoca en fazla 5 dk bu imkanı verir. cesaret cok önemlidir. diger önemli olan husus takım oyunudur

Kağıt mendile yazma cok tehlikelidir burnunuz tahriş olabilir

silgiye yazma ise kopya çeşiti degildir. sadece hatırlatma maksatlı 1-2 kelime yazılır.. ve silgi sınıfta 3-4 kişiye dolaştıgı için tehlikelidir. kodlama yapmanız önerilir.

sıraya kopya yazma , öndekine bakma en popurel kopya çekme çeşitidir. ve hocalar sadece bu çeşit kopya çeşitini yakalayabilme yetenegine sahiptirler ve cogu kişi bu yola başvurur ve beceremez.. ama mecbur kalındıgından öndekini arkadakine bakmak kaçınılmazdır.

ele yazma pozitif sonuc veren bir kopya çeşitidir. sözel derslerde kodlama yapmanız önerilir..
ör : koşma dörtlüklerden oluşur.
kodlama : k.d.o veya kşm 4

kopya cekerken nerde oturmalıyız?
sıranın rolü cok büyüktür.. hocanın dibinde oturulmamalıdır. hocaya çarpraz olan yerler tercih edilmelidir fazla arkaya kaçılmamalı cunku hocanın gözü hep ordadır

etek altı : öle yapan kız varsa arkasına geçin ne kopyası ne dersi lan?

kopya çekme pozisyonu nasıl olmalı?
kilit noktadır hoca sizin bölgeye baktıgında bile kopya cekebilmeniz lazım.. yoksa sürekli korku içerisinde,telaşiçinde olursunuz. hoca size bakınca tavana falan bakmayın yoksa kendinizi ele verirsiniz.

kopya cekerken ne yapılmalı?
salak salak lafa atlanmamalı çıt cıkmamalı yoksa operasyonda hocanın gözü sizin üzerinizde olur..

sınavdan önce ne yapılmalı
özel bir bantla çenenizi bantlayın yoksa hoca yerinizi degiştirir.

başarılı kopya çekmenin pozitif özellikleri
*beleş mal bunun sonucu müthiş mutluluk
*başkalarını enayi yerine koyma mutlulugu
*hıcayı g,t etme mutlulugu

cesaretli olmak için ne yapmalıyız?
kafa güzel olsun

sigurd

New member
ben lisedeyken sıranın üstünü bi güzel resimlerle doldurmuştum sonrada kopyaları resimlerin arasına yazmıştım birde o zamanlar gözlerin çok net görüyordu cam kenarında oturan kişi kağıdını hafif yamuk tutunca yansıma yapıordu onlarıda okuyabiliodum :durdurun

BLuE_NiGhT

New member
klasik ama işe yarayan yöntemler ama ben işi geliştirdim
uzunca bi lastik kola bağlanır.öbür ucunada kopya yapıstırılır.gömlek dirseklere kadar katlanır.hoca sizden gözünü az uzaklastırdğında kopya kağıdına baqılır zaten iş bitince bıraqın lastikle geri gömleğin altına gidio :D

»»кαнιη¢σ¢υк««

...кє๓คlเรt &#

ya hala gülüyorum süperdi abi öle bi arkadaşım olsun sınıfta kalmaya razıyım!

burcu_721

New member
benim böyle bir kız arkdaşım wardı 7. sınıfta hatta beraber oturyorduk ben çalışkandım o zamanlar:D kızda güzel aama idare ederdi kız eteğine yazıordu bende bakma niyeti ile işi götüryordum :D güzel günlerdi benim kopya taktiğim öndeki kişin sıra sına yazma kendi masamı çekine direk önüne bakıon gözüko sırayı itirio kopya kaybolüı en deli yöntem

first__

New member
ele- kola yazma süperdir.. kimse farketmes. gömlein kolunu hafif kıvırırsın arada düşünüyo gibi yapıp bakarsın =)

bi de benden olsun:
>> kalemkutuya yazma: kalemkutuya yazılır. silgi, kullanıldıktn sonra hemen yerine konur ki silgiyi alırken bakabilesin. eğer kalemkutusunu kirletmek istemiosanız kağıda yazıp aynı şekilde uygulayabilirsiniz ;) :)

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
hayatımda 2 kere kopya çektim

Lise 1'de sınav kağıdını çalmıştık :p

sıraya yazdım cevapları, ingilizceden 85 adım :D

100'de alabilirdim ama dikkat çekmek istemedim...

bide üniversite de ingilizce de çok pis kopya vermiştim bi arkadaşa. sayemde BB almıştı :durdurun

fells2

Banned
en güzel yöntem cep telin mesaj kısmnı doldurmk üniveristede 1 kitabı doldurmuştum..cep telefonuma...ey gidi günler eyy

HTML