K800 Cyber-shot

efendy79

New member
Arkadaslar siz bu konulari bayaa bir astiginiz icin simdi ben sorunumu anlatsam bana guleceksiniz.Hatta bazilariniz diyecekki "Kardesim forumda bir arama yapamadinmi?" simdi topik tek tek arama yapmak haftalarca surecek.Bu sebebden sizden yardim bekliyorum...

Sorunum kısaca soyle;Simdi benim telefonum K800i Yurtdısından kendim getirdim.Bu telefona turkce dil yuklemek istiyorum.Birde telefonumu usb baglantisindan sonra beyaz bir ekran karisiliyor beni telefonu kapatip acayim diyorum.Açıldıgında tekrar beyaz ekranla karsilasiyorum.Kapatip yarim saat sonra actigimda normal bir sekilde aciliyor Sanırım versiyon yukseltirsem bu sorun hallolacak.Eger baska onerileri olan arkadaslar varsa bu sorunla ilgili onlarida deneyebilirim.Bu konu haricinde baskada bir meragim yok telefonumla ilgili.Bu konuyu aydinlatabilecek arkadasima ve arkadaslarima cok buyuk bir minnettarligim olcaktir...

memeton

New member
telefonun menüsünden yazılım güncellemeyi denedin mi. menüden ayarlar genel .. güncelleme servisi seçersen otomatik versiyon günceller. inşallah işe yarar.

www.sonyericsson.com/support bölümünü inceleyebilirsin dil desteği vardır belki.

HTML