k700i ses yükseltme

sembol-

New member
arkadaşlar k700i de ses yükseltmek için bi prgoram varmı e398 deki gibi yardımıcı olursanız sevinirim

DOMIX

New member
bıldıgım kadarıyla yok kı yandakı ayarlardan yukseltmıs kabul edıyorum, ama sunu yapabılırsın mp3 lerın ses sevıyesını yukselten programlar var adını hatırlamıyorum ama etkısı farkedılıyor.

www.snapfiles.com a bak orada olmalı

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
arkadasım oyle bir program yok olsa bile sesi kestigini farkedeceksin.media

oynatıcıdan daha fazla ses alabilirsin yada ses ayarlarına ordanda ses seviyesine gel

dinlemek istedigin sarkıyı sonuna kadar dinleyebilirsin

mantoman

New member
öyle ses yükselten programlar filan hikaye standartın ustu her zaman sorun cıkarır kolay gelsın

horoz20

New member
audio commander kullan prog acıldıgında alttaki sekmelerden mp3ü seç şarkıları mono yaparsan ve frequency yi yukseltirsen ses baya yukselir. şahsen ben öyle yapıorum istersen küçültürsün mp3leri kalitede cok az değişiyo ancak kulaklıkla anlasılıyo.ama mono yap oke

mehmetsir

New member
ya arkadaslar ben anlamıyorum k700 sesi gayet guzel ve yuksek daha ne istiyorsunuzki teli masaya koyun oyle muzik dinleyin ses o zaman daha yuksek cıkıyor hem bu ses olayı mp3 lerin kalitesinede baglı bazıları az bazıları cok ses veriyor dusunun bide 6600 ı 10 degil 100 takar 6600 ın sesine

helpless

New member
arkadaşım hangi şarkıyı dinliyeceksen zil sesi olarak seç deee...ondan sonra ayarlardan ses seviyesine gel bir aşağı çek seviyeyi bir yukarı çekkk ...burada daha fazla çıkacaktır sessss

OMER444

New member
Med ya oynatıcıdan ac sonra kucultte ana menuye gel ayarlara gel ıstedıgın muzıkı sec sonra ses ayarından sol sap yap 3kat daha fazla ses

SOL SAĞ PARDON MADmASell

[email protected] EKLEYİN

HKN_YLMZ

New member
beyler K700i de sesi yükseltmek için menüden ayarlara gelin, sesler ve uyarılara ordanda zil sesi seceneginden, müzigi secin we zil sesi seviyesine girip ilkin ses sewiyesini düşürün daha sonrada 8'e cıkartın. mediadakinden daha fazla ses cıkar :)

HTML