kızlar size soruyorum????

cnupkral

New member
Bir barda sen bayan arkadaşlarınla oturuyosun...Ben bi kaç arkadaşımla oturuyorum... Ve senden felaket derecede hoşlandım ve tanışmak istiyorum ne yapmam lazım ??? :eek: :eek:

lavabonun önünde beklerken (alkollü ve gaza getirilmiş durumda)muhabbet edip sonra masasına içtiği içkiden göndermek denendi lütfen başka bişey söyleyin:Sopa

cnupkral

New member
peki sen ne yaparsın? arkadaşların var yanında geldi sapın biri sordu gel tanısalım diye kalkıp baska masaya gecer misin o an tanışmak için ????

Elensu

New member
cnupkral' Alıntı:
peki sen ne yaparsın? arkadaşların var yanında geldi sapın biri sordu gel tanısalım diye kalkıp baska masaya gecer misin o an tanışmak için ????
Burda söz konusu olan sahis sensin:goz:
Ve bu arada da ben Bar a gitmedigim icin,senin bu soruna cevap veremicem:D

cnupkral

New member
gittik harbi harbi muhabbet ettik masasına içki gonderdik :cool: Bu sayılmıyo mu:p ya başka... boyle tutmuş bi oneri yok mu :Sopa

cnupkral

New member
hahahahhahahh:D:) İnanır mısın aynı geyiği çevirdim zaten... kız ; ben seni hiç gormemişim dedi:ter: yaw galiba benimki biraz dişli çıktı:D zaten ağır hatundu:cool:

pasaklı

New member
artik hayatimizda cep telefonu diye bi alet var bu cep telinin bide Bluetooth u var

bence Bluetooth ile msj atmayi deneyin :p

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
cnupkral' Alıntı:
hahahahhahahh:D:) İnanır mısın aynı geyiği çevirdim zaten... kız ; ben seni hiç gormemişim dedi:ter: yaw galiba benimki biraz dişli çıktı:D zaten ağır hatundu:cool:

eee tamam işte ordan muabbeti devam ettircen

-sanki ben seni tanıyorum isim neydi???
-.......
-bende ........ memnun oldum
- :D
- :)

diyaloğun gerisi senin yaratıcılığına kalmış

PaSaKLI' Alıntı:
artik hayatimizda cep telefonu diye bi alet var bu cep telinin bide Bluetooth u var

bence Bluetooth ile msj atmayi deneyin :p
onu ben bizzat 3 kere denedim sonuç alamadım

sebnemik

PeGaSuS
ammaa ayak yapmısınız yaws. dişli bile olsa insan ya karşındaki harbi harbi konuşcaksın işte..
madem hoşlandın bedelini öde kardeşim tanışmak istiyorsan gider söylersin bence bu kadar basit... mii?? :D eheu:D tabi canım öyle...

hiraru

New member
abi gidersin kızın yanına tanışabiliirmiyiz dersin ama eğer kızda sana bakıyosa kendi kendine gelin güvey olma

heirofking

New member
en tutar yol gidip masasına açık açık konuşmak abicim. her sefer denedim her seferde tanıştım yani. bence hem sen direk içindekini söyleyim rahatlamış olursun hemde karşındaki cesaretin oldugunu düşünebilir. ayrıca kasılmayada gerek yok. bayanlarda insan yani sonuç olarakç rahat olmakta fayda var. tabi alkolün verdigi gereksiz rahatlıklardanda kaçınmakta fayda var :D

HTML