Kızlar nelerden hoşlanmaz...

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Arkadaşlar ankette fazlasıyla kızların hoşlandığı şeyler mevcut...Ben de Piken arkadaşımızın bir sözünden esinlenerek diyorum ki "kızlar nelerden oşlanmaz".

Bu hal ve haraker olabileceği gibi erkekte görmek istemediği kıyafetlerden kendisine alınmasını istemediği hediyelere kadar geniş bir konsep içeren bir soru...Kolaygelsin...:eek:

gerilla_21

Banned
kızlaren çok sevdiği erkeğin ilgisizliğinden rahatsızlık duyarlar.

Kendimden biliyorum bu yüzden çok tartışmıştık kız arkadaşımla :D

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
İlgisizilik, düşüncesizlikten,anlayışsızlıktan hiç hoşlanmazlar .. :)

MAJESTE

Kadim Dost
Öneridir : Kızlar yazsalar sadece daha güzel olur hackhell gırl bölümü bayanlarımızın onlar bilmediklerimizi bilirler onlara bırakalım bakalım neler dicekler bayanlarımızın genelde konu açması taraftarıyım sadece benim düşüncemdir kimseye lafım olmaz ayrıca kimse alınmasın

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
bence kızlar hackhell girls'e bunun gibi konular acılmasından hoşlanmazlar:lol:

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Ben ne yaptım bölee!!!

MAJESTE' Alıntı:
Öneridir : Kızlar yazsalar sadece daha güzel olur hackhell gırl bölümü bayanlarımızın onlar bilmediklerimizi bilirler onlara bırakalım bakalım neler dicekler bayanlarımızın genelde konu açması taraftarıyım sadece benim düşüncemdir kimseye lafım olmaz ayrıca kimse alınmasın

Valla majeste haklısın yaa...Katılıyorum sana...Acaba ben açmasamıydım başlığı....Neyse...Pardon artık...

:(

pasaklı

New member
MAJESTE' Alıntı:
iyi diyosunda hh de 3-5 kiz var cok kiz yok ki erkekeler olmasa bu bölüm iflas eder :p

ciao

New member
katilimlarimizla destekleyelim bizde canim :) eger olurda kiz arkadaslar yazmayin rahatsiz oluyoruz derlerse yazmayiz zatten

Arkadasim soruna gelince ihmalkarlardan hoslanmiyorlar bunlar fazla ilgidende hoslanmiyorlar ortayi bulmak gerek yoksa sonu kelek... :)

DayWalkerr

ABDUSSABUR
ciao' Alıntı:
katilimlarimizla destekleyelim bizde canim :) eger olurda kiz arkadaslar yazmayin rahatsiz oluyoruz derlerse yazmayiz zatten

Arkadasim soruna gelince ihmalkarlardan hoslanmiyorlar bunlar fazla ilgidende hoslanmiyorlar ortayi bulmak gerek yoksa sonu kelek... :)
Haklısın...Her konuda orta yı bulcaz diye canımız çıkıyo...:D

iSpiK

Kadim Dost
Tek bildiim kızların ne istediini bilmediim... :lol:

biri cok işgi ister biri ilgiden sıkılır ... bi tanesini günde 5 kere ararsınız az der bırısını 2 kere ararsınız fazla olur pfff :eek:

xY_sCoRpIoN

New member
abi kızlar kıskanç varlıklardırlar öncelikle bunu unutmayalım hele bide erkek arkadaşlarını başkalarıylan sarmaş dolaş yakalarlarsa gerisini siz düşünün :)

chuckies

_-€X-_
kızı arasan kabahat aramasan kabahat.....ilgilensen kabahat ilgilenmesen kabahat.....ne istediklerini bilsem....:mad: ...tek bişey biliyorum kızlar hakkında o bildiğim şey ise hiç bişey bilmediğimdir....

HTML