kızlar başak erkeğini nasıl bilirsiniz??

olimpiyat

New member
yaws burç konusu uzmanlık alanınız başak erkeğini nasıl bilirsiniz?? özellikle kitaptan değilde gerçek hayattan cevaplarsanız sevinirim:utan

glnrm

New member
Başak erkeği ince düşünceli zarif devamlı birşeylerle meşgul çalışmaya aşık insancıl düzenli ve tertipli

Paradox_19

New member
başak erkeği tam anlamıyla sinir bir kişilik romantiz denilen duygu sıfır. özel günleri hatırlamaz bide su üstüne çıkmaya çalişirlar başkalarının üstünde egemenlik kurmaya çalirlar kısaca saman altından su yürütme sözü tam onlara göre çok kurnazlar

olimpiyat

New member
Paradox_19' Alıntı:
başak erkeği tam anlamıyla sinir bir kişilik romantiz denilen duygu sıfır. özel günleri hatırlamaz bide su üstüne çıkmaya çalişirlar başkalarının üstünde egemenlik kurmaya çalirlar kısaca saman altından su yürütme sözü tam onlara göre çok kurnazlar
yaw sana başak erkeğini sorduk sen vasat erkek profili verdin şanssız bi başağa çatmışsın:) dediğin özellikler erkeklerin genelinde var zaten bi başak olarak özel günleri ii hatırlıyorum ben çünkü ayrıntılara dikkat ederim ilk tanışmamızda laf arasında kız arkadaşım papatyadan hoşlandığın sölemişti bu ayrıntıyı hemen kafama kazıdım bayağı bi sonna papatyayla süpriz yapmıştım :durdurun

hannibalgs

New member
Paradox_19' Alıntı:
yok abı haklı tamamen benım bu anatılan :hhsigara

mazlum5

Banned
olimpiyat' Alıntı:
yaw sana başak erkeğini sorduk sen vasat erkek profili verdin şanssız bi başağa çatmışsın:) dediğin özellikler erkeklerin genelinde var zaten bi başak olarak özel günleri ii hatırlıyorum ben çünkü ayrıntılara dikkat ederim ilk tanışmamızda laf arasında kız arkadaşım papatyadan hoşlandığın sölemişti bu ayrıntıyı hemen kafama kazıdım bayağı bi sonna papatyayla süpriz yapmıştım :durdurun

ilk yorumdaki arkadasa katiliyorum
senin dediginde cok dogru asik oldugum kiz gecen sene bana neler dediyse hepsi aklimda :D

tabi bana dedigi kotu seylerde hala aklimda :(:(:(:(

arfy

____yaNNNNN
yafff bnde bashak ım hee =))

baqiim bn nasLmışım :) :) :)

bvale

New member
bende başağım ve iyi yon kadar da kotu yön var valla
ama tertipli bir insan değilim ve işe aşık hiç değilim arkadaslar...

olimpiyat

New member
mazlum5' Alıntı:
ilk yorumdaki arkadasa katiliyorum
senin dediginde cok dogru asik oldugum kiz gecen sene bana neler dediyse hepsi aklimda :D

tabi bana dedigi kotu seylerde hala aklimda :(:(:(:(
sorma kardeşş çok pis huy o sevgilin kötü bi laf desin 40 sene unutmuyosun belki boş bulunup söledi tabe kendi dediklerimi bazen unutmakk işime geliyo :)
ama başak çekilmez burç kızlar için zaten iyiside kötüsüde çok ıvır zıvıra takılan ince eleyip sık dokuyan hep daha iisini bekleyen insan için sevgili bulmak zor türkiye şartlarında :durdurun :durdurun neden türkiye şartlarında
şahsen almanyaya gidince fıstık gibi çek kızınla tanışmam 5 dakka beraber gezmem 1 saat sürmüştü :durdurun :durdurun gerçi dil fln bilmiyodum almanca pek konuşamadığımızdan belkide :utan

BuzADA

New member
paradox haklısın walla
tanıdım basak arkadasalar war
tam bır cakallar he
bu arda ıstısnalar olabılır herkes uzerıne alınmasın ii forumlar

HTML