kızın sevgilisi varken başkasından hoşlanıp sevilisini terk ediyo ve nelr gelo basına

white.bat

New member
--------------------------------------------------------------------------------

4 yıllık iyi giden iliskim vardı, sanırım farklı bir heyecan aramaya basladim ,yeni basladigim isten birinden cok hoslanmaya basladım, cok dikkatimi cekiyor ve internetten onun hakkında bilgiler arastırıyordum, ve cok capkın biri oldugunu anladım hoslandıgım ilgimi ceken bu kisi, her gecen gun daha cok ilgimi cekiyordu, ve gun gectikce sevgilimden sogumaya basladım, sonra artık dayanamayarak ondan hoslandıgımı soyledim ona, o biliyordu sevgilim oldugunu ve ne kadar zamnadan beri beraber oldugumuzu da biliyordu, tamam dedi, ama msj larda SANKİ ARKADASI İLE KONUSUYOR GİBİ KONUSUYORDU, derken birgun konusurken daha dogrusu msj lasırken konu cinnsellige geldi, ne sekilde yapabilirsin dedi, ben bakire oldugumu gercek anlamda iliskiye giremiyecegimi belli bir noktaya kadar gelebilecegimi belirrtim, o da ben bakire ile berabe rolmam dedi, sabah ona msj attım, anladım ki senin tek dusundugun sex, sex varsa varım yoksa yokum diyorsun dedim, o bana evet sex den hosanırım ama oyle birsey demedim dedi, neyse sonra konustuk, bu arada fatazilerimizi de anlattık birbirimizze, bir gun ben farklı kimlikle netten bununla konustum, cok istedigimi yazdım ona, o beni farklı biri olarak sandıgı icin hemen ok dedi no sunu verdi :( sonra ben kendi teimden msj attım buna, az once konustugun kisi bendim dedim, hemen ardı,ne yapıyorsun dedi, daha onceden hic araamıstı, ya bilmiyorum, o olursa sadece cinsellik anlamında dusunuyor sanırım, ve gecen hafta bu cocugun cok cok samimi arkadı beni veine cAGIRDI, film alayım, izleriz, ben sana yemek yaparım filan dedi, ustelik bu cocuk benim kimden hoslandıgımı da biliyor, ben ok gelirim dedim ama gitmedim,

benim bu olaydan anladıgım, benim hoslandıgım cocuk benden asla ve asla hoslanmıyor, beni arkadasına atmıs benimle beraber olması icin, ustelik ben hoslandıgım cocukla bulusucaktık o gun beni hic aramadı ya da onceki gunu bulusuyor muyuz filan da demedi, karar verdim ne araıyacam ben bunları ne sorucam, resmen dalga gecildi benimle, pisman mıyım hayır, bir daha en azından boyle bir hata yapmam

Emeğe saygı teşşekür butonuna basmayı unutmayın !

₣ΘЯΖά ЌάЯTάĻ

₣ΘЯЏΜ ĵΘЌèЯí
kaşar hak etmiş dai ama çocukta harbi delikanlıymış
başkası olsa kızı alır takmaz arkadaş falan işini görür helal 10 numara çocuk :D

NeCcko

Altın Üye
okudum ama kafa biraz karısık oldugundan bişe anlamadım, ama ihanet konusunda her zmn bi kural geçerlidir.

İhanet Affedilmez, affedilmemeli.

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
4 yıllık birlikteliği var.. demekki herşey yolundaymışki o kadar sürmüş.. anlamıorum ya ne demek oluo başka heyecan aramak.. böle olanlara aklım mantığım ermior.. başına gelse de gelmese de müstahaktır öyle kızlara..

HTML