Kısa boylu kızlar hakkında Sizden de bi fikir alıyım dedim

mhell

New member
Bende uzun olmamama rağmen (1.65) bi kız ile tanıştım. Kız yaklaşık 1.30 boyunda. Boy haricinde bi sorun yok. Sadece boy konusu içime sinmiyor o yüzden kararsızım şimdiye kadar tanıdıklarımın en iyisi cana yakın sevimli vs... ve boşuna kızada fazla ümit verip sonrada üzmek istemiyorum,

Sizlerin bu konuda yaşadığınız sıkıntılar varmı?

icemen

New member
yere yakın makın farketmez kardeşim dili uzun olmasın yeter. ama sen baştan istemiyosun belli hiç başlamadan vazgeç. çünkü üzersin kızcağızı

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
bence öle kısa boylu kızlar daha sevimli oluyo..
bende de var öle baş belası benden 15 20 cm kısa alıp koynuma sarıyorum süper oluyo:D
öle at gibi kızı nasıl sevceksin :D
küçük olsun daha güzel :D

(zevkine uckuruna düşkün deilsen) :D

Hyperion

Rally Art
Dili Uzun Olmasın Yeter Boy Problem Deil :)

mhell

New member
Dili uzun değil :D enazından şimdilik belli etmiyor :) Yukarıdada yazdığım gibi tam aradığım davranışları var ince nazik candan arayıp soruyo vs... sadece tek sorun var o da düşünmeme sebep oluyor. Yoksa kararım belli.

яєℓαχℓιƒє

KaFaSıNa GöRe
çık kardeşim ama ne bağlan nede bağlat kendine...

ServerErr0r

uid=0(root)
Şu boy konusu senin için problem olacaksa bırak hiç başlama bence,ha eğer problem olurmu die bize soruyorsan kimse sana bu konuda yardımcı olamaz çünkü buna sen karar vermelisin

mhell

New member
Şu boy konusu senin için problem olacaksa bırak hiç başlama bence,ha eğer problem olurmu die bize soruyorsan kimse sana bu konuda yardımcı olamaz çünkü buna sen karar vermelisin
Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.
Shooter2 çok güzel özetlemişsin. Saol İnsanın kafa bi ara duruyor işte bi çıkış arıyo

Konuyu kapatabiliriz

HTML