kıllıgına döndüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_hacı

xxxxxx
by_hacı kıllıgına yine forumda:)
önerileriniz ve şikayetlerinizi vede benden hoşlanıp yada hoşlanmadıgınızı sebepleriye bu bölümde belirtmenizi istiyorum...vede forumda hoşlanmadıgınız yerleri...

ben dürüstçe söyliyeyim....
ben çoluk çocugun mod olmasından hoşlanmıyorum...
yada şimdi isim belirtmiyeyim....bazı kişilerden ki bunlar forumda çok konuşanlardır:)...
bu kişileri zaten biliyorsunuz....

ikinci şikayetçi oldugum sebep ....
Solariz
Administration arkadaşımızın söyledigi bir laftır....diyorki...

bende fanatik gsliyim sesim iki gündür kısık burda tartıştıgın şey okadar abuk subuk ki takımını desteklemeni anlıyabiliyorum bende destekliyorum ama burda duyurular bölümün ne işe yaradıgını anlamış veya algılamış degil güncel veya gs bölümüne konu açabilirsin ama duyurulara açamazsın heleki a mod biri isen böle bi yanlış yapıyorsan gerçekten kendini salak bi duruma sokarsın konuyu çok gereksiz oldugu için kapatıyorum bida böle bi konuda görmek istemiyorum..

ben asla kendimi salak konumuna sokmadım bu bir...
bir daha forumda görmek istemiyorsan banla kardeşim bu iki...
senin g.s li olmanla benim olmam farklı bu üç...
gs. nin şampiyonlugu duyurudur.. bu dört..
ve bu konunun temeli çok daha eskiye dayanıyor... adminsen de senin bilmen gerekiyor bu beşşş (zanndersem hepsi yönetim bölümünde)
ve bir daha böle konugörmek istemiyorsun...:Ç):):):):)
hani özgürlük ve hani paylaışım sayın admin??????
hepsi yalanmı?

justreal08

New member
neler dönüyor kaç gündür anlamış dilim
sen mod diilimydın hacı ne oldu

RoKeT

New member
Arkadaşim Boyle Şeyleri Pm Den Niye Halletmiyosunda Dikkat Cekmek İçin Konu Açiyosun Bide Mod Olmuş Birisi Olarak...
Pm Den Haledemediysen Eywallah Lafim Yok Neyse Bence Gerginlige Gerek Yok ...

bay_hacking

New member
bay_haci' ya
bay_hacking' den destek
+1

yönetici yada mod. olmak o kişiye kattıgı vasıf
'' TARAFSIZLIKTIR''

Aksini İddaa Edecek Kimsede Olamas

Ben Uye oldugumda 20. 000 Civari Üye vardi

Ne Mutluyumki Sitem Diyebildigim WWW.HACKHELL.COM 'da 60.000 nci Üye kaydı gerçekleşmiş

Bu Tür Bir Tartişma Var Kapansin ve Yönetim Elden Geçsin Derim .......

St.AnGeR

Document Visor..
ya sen sorun yaratmayamı urashıosn ? derdin ne ? git ishini pmden hallet alala ya senin sorunların sitenin duyurular qısmında yaynlanıcaq qadr önmlimi sence ? yoq
6s nin bilmemnesi yoq shusu yoq busu ya hershey bittide senin duyurularının önmlilii qaldı yonetimi beyenmiorsan shiqayetini yasarsın propaganda yapamassn..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML