Kılıçdaroğlununu patlattı

sen@tör

New member
Gökçek'ten balon şov!
"Patlatacağım" demişti, patlattı...

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu'nun hakkındaki iddialara cevap verdi. "Kumpasa getirildim" diyen Gökçek üzerinde Kılıçdaroğlu yazan balonu patlattı.

Gökçek, Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında, CHP Grup Başkanvekili Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili gündeme getirdiği 25 iddiaya da cevap istedi. Gökçek, CHP'li Kılıçdaroğlu ile yaptığı tartışmada kumpasa getirildiğini söyledi. Gökçek, CHP'li yandaşı medyanın tam bir kampanya halinde belediye başkan adaylığını önlemeye çalıştığını belirterek, program öncesinde belirlenen dokuz konunun tartışılmasının Dündar tarafından engellendiğini söyledi. Gökçek, "Bu konuların haricinde her şey konuşuldu. Israrla defaatle bastırmama rağmen müdahale edilmedi. Bunların bir tanesine dahi cevap verilmedi. Bunun gazetelerde yer almaması tam bir tarafgirlik olduğu aşikardır değil mi? CHP medyası bu konuda bir kampanya açmıştır. Halk nezdinde bu kampanya tutmaz. Bütün amaç Gökçek'i aday yapmama kampanyasıdır." dedi.

Dündar'ın 'Bana sabır taşı ödülü' verilecek sözlerine de değinen Gökçek, kendisine de bazı arkadaşlarının, Uğur Dündar'a 'kumpas ödülü' vereceklerini söylediklerini aktardı.

İDDİALARLA İLGİLİ BELGE ORTAYA KOYAMADI

Kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği hiç bir konuyla ilgili belgeyi ortaya koyamadığını vurgulayan Gökçek, kendisinin programda agresif davrandığının söylendiğine dikkat çekerek, konuşmasına şöyle devam etti: "Agresif davranıyor diyor. Kumpası bozmanın adının bu olmaması gerekiyor. Beni Kılıçdaroğllu yolsuzluk, hortum ve yetim hakkını yemekle suçlamıştır. Şerefsizliğin ötesinde bir suçlamadır. Benim ithamların karşısında Kılıçdaroğlu sadece pişkinlik yaparak gülmüştür. Ben peşkin değlim gurulu bir insanım. Arada bir fark var. Açık oturumda Uğur Dündar ve Kılıçdorğlu ikisine karşı birlikte mücadele ettim. Kumpasa geldim." diye konuştu.

Gökçek, Aydın Doğan'ın kendisine ait medya organlarının Ankara temsilcileri ile yaptığı toplantıda, Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz'ın "Yamyamlara para yetiştiremiyorum" şeklindeki ses kaydıyla ilgili haberlerin niçin büyütülmediğini sorduğunu aktardı. Milliyet Gazetesi Temsilcisi Fikret Bila'nın "Çankaya'ya da yüklenip orayı da mı kaybedilim. Elimizde bir orası kaldı" dediğini öne sürdü. Gökçek, genel seçimler öncesinde İstanbul'da baron adını verdiği grubun AK Parti'yi devirebilmek için Ankara ve İstanbul Belediyeleri'nin alınmasın kararlaştırıldığına işaret etti.

KILIÇDAROĞLU'NUN YAPTIĞI İHALELERE DİKKAT ÇEKTİ

Kılıçdaroğlu ile tarafsız bir medya organında tartışmak istediğini ifade eden Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürlüğü döneminde yapığı ihalelerde yüzde 300'den 700'e, 2000'e varan artışla ödeme yaptığını belgeleri ile açıkladı. Bir ihaleyi 100 liraya verip 300 liraya bitirmesi durumunda kendisinin CHP'li belediye tarafından linç edileceğini belirtti. Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemde Göztepe SSK Hastanesi'nin genel tamirat ihalesinin 21 milyar liraya ihale edilmesine rağman 466 milyar liraya bitirildiğini, yüzde 2.187 artış olduğunu söyledi.

Bütün çalışmaların Melih Gökçek'in Ankara'dan yeniden aday gösterilmesini engellemek için olduğunu ifade eden Gökçek, Uğur Dündar'ın kendisini CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı gösterilmesi için çalıştığını belirtti.

HABER: Cihan
GÖRÜNTÜ: İHA

İŞTE O AN... VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Madness

Banned
Siyasi hayatı sona erdi. Kılıçdaroğlunun karşısında eriyeceği belliydi. Şimdi iftira kampanyalarına başladı. Herhalde hiç arlanmayacak........

VolkaN

Altın Üye
Siyasi hayatı sona erdi. Kılıçdaroğlunun karşısında eriyeceği belliydi. Şimdi iftira kampanyalarına başladı. Herhalde hiç arlanmayacak........
ya abi gözünü sevem sen yapma bari adamı oyunu getirdikleri belli

sen söylemisin bana abi tartısma programının konusu sayaç pillerimiydi

bak sadece programının basını seyretmen yeterli melih bastan söyledi baska konu konusturtmam dedi adam haklı konular belli adam ona göre belgeleri toplamıs gelmiş heralde onunla ilgili konusacak

kılıçtaroglu cıkmıs pilden bahsediyor öyle bir durumda adam nasıl cıkarıp belgeleri göstersin yada bunlar yalan desin herhangi bir arastırma yapmamıs ki kaldiki cevap vermiyecem de demedi

daha programın baı bak abi ortası sonu demiyorum daha bası melih gökcek sordu 168 avroya alınan sayacın faturasını göster diye cumhur baskanın akrabasına verilen iahlenın belgesini göster diye

neden hiç birini göstermedi elinde belge olsaydı göstermezmiydi sence kılıçtaroglu böyle bir fırsatı kacırırmıydı

hiç bana gelip sey demeyin adam konusturmadki demeyin çunku bu olaylar programın bası melih gökcegin ilk sorusu daha adam ilk sorudan itibaren baska konulara kaydırarak tartısmayı saptırdı

birde ugur dündar denen adam buna canak tutunca haliyle adam sinirlendi

yapmayın gözünü sevem tamam melih gökcek iyi bir halt degil ama o programda adam yerden göğe kadar haklıydı

sen aklı basında birisin abi sen bari yapma

öncü06

New member

bak sadece programının basını seyretmen yeterli melih bastan söyledi baska konu konusturtmam dedi adam haklı konular belli adam ona göre belgeleri toplamıs gelmiş heralde onunla ilgili konusacak

kılıçtaroglu cıkmıs pilden bahsediyor öyle bir durumda adam nasıl cıkarıp belgeleri göstersin yada bunlar yalan desin herhangi bir arastırma yapmamıs ki kaldiki cevap vermiyecem de demedi

daha programın baı bak abi ortası sonu demiyorum daha bası melih gökcek sordu 168 avroya alınan sayacın faturasını göster diye cumhur baskanın akrabasına verilen iahlenın belgesini göster diye

neden hiç birini göstermedi elinde belge olsaydı göstermezmiydi sence kılıçtaroglu böyle bir fırsatı kacırırmıydı

hiç bana gelip sey demeyin adam konusturmadki demeyin çunku bu olaylar programın bası melih gökcegin ilk sorusu daha adam ilk sorudan itibaren baska konulara kaydırarak tartısmayı saptırdı

yapmayın gözünü sevem tamam melih gökcek iyi bir halt degil ama o programda adam yerden göğe kadar haklıydı

gökçek baktıki fatura ile ilgili belge yok program boyunca tutturdu belge de belge diye yakaladığı tek açığın üstüne oynadı üstelik yarın öbür gün o belgede çıkacaktır biyerlerden o an kılıçdaroğlunda böyle bir belge olmaması sonucu değiştirmez.

ayrıca kılıçdaroğlu hep sayaç üstüne konuştu sayaç dışına hiç çıkmadı ama gökçek sürekli orda olmayan cevap verme şansı olmayan insanlara yüklendi belli ki oraya propoganda yapmaya karayalçına saldırmaya gitmiş kılıçdaroğluyla tartışmaya değil.

üstelik bu adam dürüst biri olsa sorulan soru ne olursa olsun cevap verir çok alakasız bir soru bile gelse cevap verir ama gökçek çok korkak davrandı suçlu olan suçunu bilen adamlar böyle davranır sayaç piline bile sayaçla alakası yok diye cevap vermedi zaten veremezdide o ayrı,kendisi hem konu ile ilgili konuş dedi hem de konuyla ve kılıçdaroğluyla alakası olmayan 25 tane abuk subuk şey saydı.

kılıçdaroğlu diyor ki sayacı istanbul 190 a veriyor,peki sen niye 300 e veriyorsun diyor ki ben o paranın yarısını hizmete kullandım böyle komedi olur mu?bu suçu itiraf değildir de nedir?
800bin kişinin firmadan alacaklı olduğu ortaya çıktı ama ödenmediği ortaya çıktı,firmanın sorumluluğu olan şeylerin parasının vatandaştan alındığı ortaya çıktı,gökçek bunlara cevap vermek yerine karayalçından bahsetti madem öyleydi kılıçdaroğluyla değil onunla tartış biz de izleyelim.

bu adam o kadar çocukca davranıyor ki uğur dündara bile iftira atıyor diyor ki uğur dündar chp ye istanbul adayı olcakmış ondan taraf tutmuş madem öyleydi katılmayaydın uğur dündar sana silah mı çekti aksine bu tartışma olmazsa bilbord yaptırcam diyen kamera önünde balonlar patlatan sendin,ne demişler büyük konuşmuycaksın.

dündara taraf tuttu diyor ama 45 dakika gökçek konuşurken 20 dakika kılıçdaroğlu 8 dakika dündar konuşmuş,üstelik de sağolsun kılıçdaroğlunun süresinden gökçeğin araya girdiği bölümleri çıkartınca geriye birşey kalmıyor.

benim için tartışma sayaç paralarının hizmet için 2 misli alındığının gökçek tarafından söylendiği an bitmiştir.buna rağmen hala gökçek haklı diyorsan varsın sen aklı başında ol biz olmayalım çünkü hala çıkıp gökçek gibi ne mal olduğu kendisine oy veren halk tarafından bile bilinen partisinin milletvekillerinin bile gülüp geçtiği bir adamı savunan birine söylenecek başka laf yok.

bu konuda son bir sözüm de kılıçdaroğlu almanyada genelevde alemde görülmüş diyenlere adam o gün çıkarttı belgeyi o tarihte ankarada olduğunu ispatladı hiç yüzünüz kızardımı?bence kızarmamıştır ama genede bir sorayım dedim.

VolkaN

Altın Üye
gökçek baktıki fatura ile ilgili belge yok program boyunca tutturdu belge de belge diye yakaladığı tek açığın üstüne oynadı üstelik yarın öbür gün o belgede çıkacaktır biyerlerden o an kılıçdaroğlunda böyle bir belge olmaması sonucu değiştirmez.

ayrıca kılıçdaroğlu hep sayaç üstüne konuştu sayaç dışına hiç çıkmadı ama gökçek sürekli orda olmayan cevap verme şansı olmayan insanlara yüklendi belli ki oraya propoganda yapmaya karayalçına saldırmaya gitmiş kılıçdaroğluyla tartışmaya değil.

üstelik bu adam dürüst biri olsa sorulan soru ne olursa olsun cevap verir çok alakasız bir soru bile gelse cevap verir ama gökçek çok korkak davrandı suçlu olan suçunu bilen adamlar böyle davranır sayaç piline bile sayaçla alakası yok diye cevap vermedi zaten veremezdide o ayrı,kendisi hem konu ile ilgili konuş dedi hem de konuyla ve kılıçdaroğluyla alakası olmayan 25 tane abuk subuk şey saydı.

kılıçdaroğlu diyor ki sayacı istanbul 190 a veriyor,peki sen niye 300 e veriyorsun diyor ki ben o paranın yarısını hizmete kullandım böyle komedi olur mu?bu suçu itiraf değildir de nedir?
800bin kişinin firmadan alacaklı olduğu ortaya çıktı ama ödenmediği ortaya çıktı,firmanın sorumluluğu olan şeylerin parasının vatandaştan alındığı ortaya çıktı,gökçek bunlara cevap vermek yerine karayalçından bahsetti madem öyleydi kılıçdaroğluyla değil onunla tartış biz de izleyelim.

bu adam o kadar çocukca davranıyor ki uğur dündara bile iftira atıyor diyor ki uğur dündar chp ye istanbul adayı olcakmış ondan taraf tutmuş madem öyleydi katılmayaydın uğur dündar sana silah mı çekti aksine bu tartışma olmazsa bilbord yaptırcam diyen kamera önünde balonlar patlatan sendin,ne demişler büyük konuşmuycaksın.

dündara taraf tuttu diyor ama 45 dakika gökçek konuşurken 20 dakika kılıçdaroğlu 8 dakika dündar konuşmuş,üstelik de sağolsun kılıçdaroğlunun süresinden gökçeğin araya girdiği bölümleri çıkartınca geriye birşey kalmıyor.

benim için tartışma sayaç paralarının hizmet için 2 misli alındığının gökçek tarafından söylendiği an bitmiştir.buna rağmen hala gökçek haklı diyorsan varsın sen aklı başında ol biz olmayalım çünkü hala çıkıp gökçek gibi ne mal olduğu kendisine oy veren halk tarafından bile bilinen partisinin milletvekillerinin bile gülüp geçtiği bir adamı savunan birine söylenecek başka laf yok.

bu konuda son bir sözüm de kılıçdaroğlu almanyada genelevde alemde görülmüş diyenlere adam o gün çıkarttı belgeyi o tarihte ankarada olduğunu ispatladı hiç yüzünüz kızardımı?bence kızarmamıştır ama genede bir sorayım dedim.
güzel kardeşim konu sayac pili degil ki konu alınan paraların hizmet için alındıgı degil ki

konu şu 168 avroya alınan sayaclar

konu cumhurbaskanın akrabasına verilen ihale

bu iddiaları ortaya atan kılıçtaroglu düelloda bu iki önemli iddia içindi gelip orda pilden bahsetmenin alemi ne

ayrıca ilerde cıkacak diyosun nasıl olur böyle bir mantık daha ortada belge yok bişey yok sen kalkıp iddiada buluyonusun ve düelloya cıkıyosun

herseyi gectim bari elimde belge yok de millet anlasın kimin ne oldugunu

simdi senle ben tartısıyorum gidip fenerbahce macından bahsettsem üstelik sanada çok önemli bir iddiada bulunsam sen sinirlenmezmisin kızmazmısın buna canak tutan ugur dündara sinirlenmezmisin

sunu söyleyim kılıçtaroglu HAKSIZ demiyorum ama mevzu o degil eğer o ortaya attıgı iddiaları ispatlasaydı diyedcektim ki helal olsun adam harbiden darma duman etti akp yi
ama o öyle yapmadı kacmayı tercih etti konuyu saptırıp belaltı vuramaya calıstı

ugur dündara karsı hiç bir antipatim yoktu hatta iyi televizyoncu derdim ama o gün yaptıgı cok yalnıstı resmen taraf tuttu..

herneyse tartısmayı tarafsız gözle seyreden herseyi farkına varır varıpta sırf benım görüşümde diye söylemeyen de yok degil hani=)

atn42

New member
uğur dündar taraflı
kılıçdaroğlu bel altı vurdu
biraz objektif baksanız gökçekin icraatlarını anlayacaksınız
madem gökçek çok dürüst
çıksın kendi açıklasın ihaleleri kimlere verdiğini
sayaçların neden pahalı olduğunu
hizmet bedelini
pil parasını
ama dürüstçe
hepimizi ikna ederek

Z€€

Banned
ne yalan söyleyeyim ki ben melih Gökçek i beğenmedim

benece bu düelloyu psikolojik olarak Tuncelili kemal kazanmış görünüyor

bu da melih Gökçek in beceriksizliğinin yüzünden

Oysa saçma sapan agresif hareketler yapmasaydı kemal i yerindibine sokardı

иιgнт gσиєя

мя.ѕємραтι¢σ
güzel kardeşim konu sayac pili degil ki konu alınan paraların hizmet için alındıgı degil ki
voLki iyi diyorsunda kaNka sayacın içindeki piLde sayaca dahiLdir Kemal Kılıçtaroğlu bizi savunuyo yine anlamak istemiyorsunuz bazı şeyleri 10 milyon YTL adam pilden para götürmüş normaLde piLden para istememesi lazım

Kemal Kılıçtaroğlu önce Mir Dengir Fıratın işini bitirdi
Şimdide Melih Gökçeğin adamın dediği herşey delilli kanıtlı
Melih Gökçeği terletti adam Melih gökçek kurtulmak için adamın lafını böldü ŞEREFSİZ dedi adama adam yine uslubunu bozmadı terbiyeli insan nihayetinde yine sıkıştı 25 tane iddia attı Kemal Kılıçtaroğlu da bunlarıda konuşuruz dedi korkusu yok adamın Melih Gökçek gibi delilsiz işler yapmıyor
Melih gökçeğin istediği 25 iddia 1 günde hazırlanmaz arkadaşlar en az 1 ay süre lazım o süre zarfında Kemal Kılıçtaroğlu bir dosya hazırlar bence

HaLk uyutuLduğunu göRmeye başLadı beNce :)

VolkaN

Altın Üye
uğur dündar taraflı
kılıçdaroğlu bel altı vurdu
biraz objektif baksanız gökçekin icraatlarını anlayacaksınız
madem gökçek çok dürüst
çıksın kendi açıklasın ihaleleri kimlere verdiğini
sayaçların neden pahalı olduğunu
hizmet bedelini
pil parasını
ama dürüstçe
hepimizi ikna ederek
evet bende istiyorum acıklasın

ama bastan beri siz baska seylerden bahsediyorsunuz ben onu anlatmaya calısıyorum

hani nerde 168 avroya alınan sayac faturası

hani nerde cumhurbaskanın akrabasına verilen ihalenin belgeleri

diyorum ki kılıçtaroglu orda söyledigi dogal gaz ile ilgili seylerde haklı olabilir ama mevzu o degil

acık acık sunu kabul etmek lazım eger edemiyorsanız bu olaylara asırı derece taraflı baktıgınızı gösterir

kılıçtaroglu iftirayı attı sonunu getiremedi olayları saptırdı yanınada ugur dündarı aldı bu kadar basit bunu görün artık

ama yorumları okuyorum hiç biriniz adaletli degilsiniz adalet istiyorsunuz ama yorumlarınızda bu yok kendi düşüncenizde birinin yalnısını söylemek zor geliyor

2+2=4 kılıçtaroglu iddialarını ispatlıyamadı bukadar basit aklı selim bunu cok rahat görür.

sunuda söyleyim yorumlarımım tamamı düello ile ilgilidir gelip bana melih söyle melih böyle hırsız demeyin benim anlatmak istedigim farklı birşey...melih ne olursa olsun o tartısmada kılıçtaroglu ve dündar acık acık kumpas kurmus gibi davrandılar

иιgнт gσиєя;3851294' Alıntı:
voLki ii diosunda kaNka sayacın içindeki piLde sayaca dahiLdir Kemal Kılıçtaroğlu bizi savunuyo yine anlamak istemiyorsunuz bazı şeyleri 10 milyon YTL adam pilden para götürmüş normaLde piLden para istememesi lazım

Kemal Kılıçtaroğlu önce mir dengil fıratın işini bitirdi
Şimdide Melih Gökçeğin adamın dediği herşey delilli kanıtlı
Melih gökçeğin istediği 25 iddia 1 günde hazırlanmaz arkadaşlar en az 1 ay süre lazım o süre zarfında kemal kılıçtaroğlu bir dosya hazırlar bence
paşa tamam pil sayacla alakalıda konu sayacın pili degil kaca alındıgı

bak ne güzel söylemişssin melihin iddiaları 1 günde ispatlanmaz

peki kılıçtaroglunun iddiaları birgünde ispatlanır mı

konular belli ortaya atılan iddialar belli sen kalkmıs alakasız bir konu olan pilden bahsediyorsun olacak işmi

bu düpedüz kacak döğüştür ve iddiaları ispatlıyamıyorum bari ugur dündarıda bulmusken olayları carptırıyım dedi

bu kadar basit

VolkaN

Altın Üye
иιgнт gσиєя;3851326' Alıntı:

biz 300 doLara aLmıştık doğaLgaz sayacını 150 doLarı Ankaraya hizmet için aldık diyor AnkaraBŞB şu anda Türkiye'nin en borçu beLediyesi
ya kanka bu konu o konu degil siz ezbere konusuyosunuz

neyse tamam fikir sabite baglayınca bişey anlatamıyosun aynı seyi tam 3 kere yazdım

Z€€

Banned
Tamam anladık melih Gökçek kendi beceriksizliği yüzünden yenilmiş gibi göründü

peki Şu sorulara da kemaL in heckhell avukatları cevap versin

SSK yı sıfır borçla alıp batıran kemal bunu nasıl başarmıştır

Tuncelili Kemal hangi suçlardan dolayı Rahşan affıyla kurtulmuştur

koko01

Banned

arkadaşım ... bu video ankara b.ş belidiye başkanı şahsın tarihe gömüldüğü ve tarihten silindiği andır ....
saygılar...

Z€€;3851337' Alıntı:

arkadaşım ...
1.yenilmiş gibi görünmek neemek , bi anlatıversene babacan ...
2. senin melih kendi kendini imha etti.
3. tartışmada , kemal kılıçtaroğlu doğal gazla ilgili iddalarını yöneltirken , senin melih ' bana neden başka sorular soruyorsunuz' gibi abuk sabuk savunma mekanizmasını ! çalıştırdı...bunu yaparkende sesi bayağa yükseliyodu (bunun anlamı, şimdi hapu yuttum ne cavep verecemdir)
4. bu adam tunceli li olmuşta nolmuş.. bende adanalıyım .. yani fark ne ...
(not ... senin memleketin ne bilmiyorum ama , delikanlılıksa o da bizde mevcut)
5.saygılar ....

game06

New member
Z€€;3851337' Alıntı:

valla ben seyrettim programı eğer program 168 euro ya saat almaksa melih haklı (168 Dolara almıış) ama eğer ankara lınn doğalgaz sistemiyle nasıl tokatlandğıysa kılıçdaroğlu haklı...

1) Melik Gökçe ankara lılara çakmış saatleri bu çok açık
2) Sayaç programların da yanlış oradan da çakmış
3) Pillerin değiştirmeside çok güzel sıvamış olayı ...
4) Bi de niye hep aynı firma, türkiyede o kadar firma varken :))) burada da tum turkiyeye güzel kazık atmış..

nerede bu paralar kardeşim ?

Valla konu kılıçdaroğlunun suçları ise o da çeksin cezasını
ama sen de bi zahmet başkabakann damadına verilen kredileri cumhurbaşkannn oğlunun işlerini , kanal YEDİ yi , gemileri , tavukları yumurtaları falan da bi soru ver olmaz mı ?

er642

New member
ya hala faturasını gosteremedı dıyıp gokcek haklı dıyenler var pekı tamam fatura yok dıyelım neden pıllere gelınce kactı demekkı pıllerdende yolunu bulmuşlar neden haklı oldugu bır konuda kacsınkı

koko01

Banned
valla ben seyrettim programı eğer program 168 euro ya saat almaksa melih haklı (168 Dolara almıış) ama eğer ankara lınn doğalgaz sistemiyle nasıl tokatlandğıysa kılıçdaroğlu haklı...

1) Melik Gökçe ankara lılara çakmış saatleri bu çok açık
2) Sayaç programların da yanlış oradan da çakmış
3) Pillerin değiştirmeside çok güzel sıvamış olayı ...
4) Bi de niye hep aynı firma, türkiyede o kadar firma varken :))) burada da tum turkiyeye güzel kazık atmış..

nerede bu paralar kardeşim ?

Valla konu kılıçdaroğlunun suçları ise o da çeksin cezasını
ama sen de bi zahmet başkabakann damadına verilen kredileri cumhurbaşkannn oğlunun işlerini , kanal YEDİ yi , gemileri , tavukları yumurtaları falan da bi soru ver olmaz mı ?
kanal 7, gemi, pil, doğal gaz.... TAVUK , YUMURTA ... TARRAK -KÜREK :p :durdurun

HTML