KİLİTLEME PROGRAMLARININ KRALI ADVANCED DEVİCE LOCKS v1.00

ciao

New member
istediginiz herseyi ayrı ayrı kilitleyebilirsiniz mesela ben sadece galerimde kullanıyorum
arkadaslar geliştirilmiş kilitleme programıdır telinizde ne varsa kilitleyebilirsiniz (örneğin kamera ,galeri,anamenü,oyunlar,sonradan yüklediğiniz programlar) aklınıza ne gelirse kilitleyebiliyorsunuz süper pro
boyutuda sadece 42,5kb...
http://rapidshare.com/files/474765/Yeni_Klasoer.rar.html dosya şifresi iso1980

programın şifresi: 0000

kolay gelsin yorumlarınız bekliyorum

Alıntı.

ciao

New member
arkadaşlar acın rar şifresi iso1980 dir : koymussunuzdur belki elle yazın
el ile
iso1980

maximus

GeNeRaL
arkadaslar program ve şifre calsıyo kimse şifre çalısmıyo demesın . yapamıyuosunuzdurda ondan. ben denedım mod onaylıdır. ii forumlar

1sc0rp!tX

Altın Üye
maximus' Alıntı:
arkadaslar program ve şifre calsıyo kimse şifre çalısmıyo demesın . yapamıyuosunuzdurda ondan. ben denedım mod onaylıdır. ii forumlar
EE benim de indirip denememe gerenk yok heralde :clap

gentleman_

New member
ya telefona kuruyorum telefon ınternet baglantısı ıstıyor nasıl olacak kullanmasını bıraz anlatsaydın dırek ındırılıp kurmuyorkııı

badboy854

New member
eminhakan' Alıntı:
ya hiç bişi çalışmıyo hayatımda bu kadar dandik bi site gormedim
Bu siteden yüklenen herşey çalışıyor. Bu programı da haftalar önce indirdim ve çalışmasından çok memnunum. Sen beceremiyorsun da onun için çalışmıyordur indirdiğin programlar..

ykrz

New member
Ben bu programı bir yıldır kullanıyorum manyakkk güzell harika harika harika ...........tek kelimeyle süper bişey..bende tr var bu tr mi bilmiyorum..ama her nokiası olana şiddetle tavsiye ederim....symbian destekli olacak tlfn tabi

HTML