Kürtaj Bir Cinayet Midir?

Sizce Kürtaj Bir Cinayet Midir?
+
Yorum...

Anket bırakacaktım olmadı :S :(

karapapatya

New member
tek kelime ile; Evet!.

iSpiK

Kadim Dost
sanırım bi cenin in kalbi mi yasama belirtisimi ne 3 ay dan sonra mı ne oluomus pek bilgim yok ama zaten yasal olarakta belli bi süreden sonra yapılmamakta cinayet diye.. bana kalırsa 1 ay lık hali bile cinayet..

react

Admin
Süper Moderatör
Bazı kürtajlar oluyor ki cinayet demek yersiz, örneğin benim bir kardeşim olabilirdi ama sağlığı açısından aldırmak zorunda kaldık.

naser

Forum Aslanı

fredyxxx

New member
Saglık Acısından Bir problemi olmadıktan sonra aldırılması cinayettir..
ama yukarda arkadasın dedigi gibi 12. haftasından sonra istesenizde aldıramazsınız kanunen-hukuken yasaktır.

osiris_cemo

New member
Saglık açısından bir problem varsa anneyi korumak için aldırılabilir

Che-t-G

New member
yok baba yaa ne cinayeti insan lar o kadar çok kötülük yapıyo ki birbirine istenmeyen bi bebekliğin ardından istenmeyen bi çocuk ve sorunlu bir birey...bence cinayet falan değil uygunsa olur değilse kürtaj olur ..bence...

uzntz

New member
siz allahın verdiği bir canı aldıracaksınız ondan sonra cinayet ni diye tartışacaksınız herkes baştan tedbirli davranmak zorundadır ha 10 yaşında bir çocuk öldürmüşsün ha 1 haftalık bir cenin aldırmışsın bir ceninde ilk oluşan organ kalbidir kalb çalışmaya başlamasa diye organlar çalışmaz arkadaşlar bunların tartışması bile yapılmamalı bence
C İ N A Y E T
K A T İ L L E R
SONRA AHLAR VAHLAR ZAVALLI ÇOCUKLAR HALA ANNE VE BABANIN GÜNAHINI ÇEKMEK ZORUNDAMIDIR ACABA

mambo_88

New member
cinayetin daniskasıdır keyfi olduğu sürece (bayan örneğin şeker hastası ise belli aşamadan sonra doğurması tehlikelidir bu durumda cinayet deildir)

Zeytin

Zeytin&Limon
özel durumlar(ne demek istedigimi anladınız) dısında cinayettir.. reactor aynı durum bizim ailemizde de olmustu belki bi kardesim olucaktı ama.. ne yapalm kader..

HTML