Küçükken Yaptığımız Saçmalıklar

LioN

New member
Hepimizin küçükken yaptığı bazı saçmalıklar ve salaklıkları vardır.İsterseniz bu kötü ve bi o kadar komik hatalarımızı forumda paylaşalım..:smile:​

Ben bir tane yazayım :)

İlkokul 1 sınıftayken defterim bitmişti,eve gelip babamdan defter istemiştim ve oturup tüm hafta sonu öğretmen kızmasın diye eski defterimdeki yazdıklarımı yeni defterime geçirmiştim.

mk00sp

New member
kucukken annemden aldıgım harclık la gizlice torpil alirdim mahallede teror estirirdim gizlice :D
bigun 5-6 kibrit tuketerek torpili yakmaya calisiyodum tam torpil fitili yandi arkadan annemin sesini duydum (Mıstııııııık ne yapıyon orda egilmişsin yinemi patlayıcı yapıyoooooon) sakince ayaga kalktım arkamı dondum (anneme dogru yuzumu dondum) ve arkaya dogru 1 adım attım amacım torpilin fitilini bi şekilde söndürüp patlamasını engellemekti ama olmadı torpil ayagımın altnda patladı :D ayagımın ustune 3 gun basamadım ama bu bile annemden 2kamyon dayak yememe engel olmamıstı :D olaydan 1 hafta sonra yine torpil patlatmaya devam etmiştim

buda hatırladıkca guldugum bi anımdır

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Güzel bir konuymuş , üzerinde bir düşüneyım :))) Şimdilik hatırlayamadım saçmalıklarımı :))

bozdo

New member
saçamalık kim ne saysa azdır bence :))
düşünmeye hiç gerek yok :))
ellerim donardı kar oynarken sonrada sobanın kenarında sızısından ağlardım ya :))
ama şimdi gülüyorum:))
çocukluk başa belaymış resmen :))

samco_deu

samcho
ben bayağı yaramazdım çocukken... bizde bi çiçek gibi bişey vardı kuru vazooda perdeye de yakındı kibritle ne akla hizmetse yaktım onu güzel de yandı sonra da sakince söndürdüm Allah'tan perdeye falan sıçramadı sonra yine ne akla hizmetse ailedeki en evhamlı kişi babaannemi aradım "ki bize muhit olarak en uzak kişidir" teyzzem ocakta yemeği unuttu ev yanıyor diye. sonuç yarım saate kalmadan babam annem anneannem ve sonra babaannem evdeler. çok pis dayak yemiştim. hani güler misin ağlar mısın...