küçük bir öneri. katılıyormusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cliper1907

forum elektro gitaristi
arkadaşlar kimse kızmasın sadece fikir beyan ediyorum...
ben bu knight online ile ilgili konuların anasayfada geniş yer kaplamasından sıkılmış durumdayım...
hiç sevmediğim bir oyun ve anasayfada geniş yer kaplıyor onla ilgili açılan konular sadece (adult gibi) bi kesime hitap ediyor ve bu yüzden benim belkide gerçekten işe yarabilecek konularım anasayfada kaynayabiliyor birçok kişi için geçerli bu...
ben knight online ile ilgili konuların adult bölümü gibi anasayfaya gelmemesini istiyorum sadece bir istek ve görüş maksadım kesinlikle küçük bir öneri
hiç bir şekilde art niyetim yok
saygılarımla...
teşekkürler
edit: evet forum oyunlarınada tam olarak kaldırılmasa bile bi düzenleme getirilebilinir...

CσкσPяєηS

New member
Bende hıc sevmıyorum bu oyunu ve gereksız buluyorum
fakat
Yonetıcı arkadaşlar uygun gormusler ve Foruma yararı Oldugu ıcın kalması yararlı olur kanatindeyim...

lazzuri53

"LazigoL"
Ben de hiç sevmiorm oyunu ve bu fikir bnm de aklıma geldi ama sonra düşündm ki öyle müstehcen bi bölüm değil knight:p
yrn bi gün bi kaç kişi biz spor sevmioruz diyip aynı şeyi önerirse biz ekmeğimizi nereden çıkartırız.. :hhdil

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
ben oynamadım da oyunu bilmıyorumda yalnız su koxp lafından tiksinti geldi :hhmanD

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
benim hic ilgim yok ne ise yaradıgınıda bilmem
rahatsızlık degilde her anasayfa basısıımda knight onlıne den baska birsey goremiyorum
ilgilenecek konu bulmak icin devamlı anasayfa yapıyorum yada yeni mesajlara butonuna tıklıyorum

arfy

____yaNNNNN
waLa anasayfadan kaLdırıLmasy foruma ne kadar zarar ne kadar yarar werir biLmiorum ama bnde sewmiorm .. we karsıma hep k.o cıkmasndan sıkıLms durumdaym...

hee ama kaLdırıLmasy gereqLimi tartısıLır ...

Sercinho7

Dark Side of Creation
bencede kaldırılması güzel olabilr...

PRotype

Game Spider
Oyunu Arada Sırada Oynuyorum.. Fakat Clipper bu konuda benden sana tam destek açtığım başlıkların yarısı boşa gidiyor ve kimse ilgilenmiyor.. ayrıca adam benden hile istiyor knight ' ın hilesi varmı koxp versene artık banada sıkıntı geldi bu konuda.. Adult gibi olması yanındayım.. Clipper'a benden Tam Destek :)

free!

artık yok...
sadece şunu biliyorum,
iyi bir programcıysanız ve az buçuk şerefsizlik kabiliyetiniz varsa :p çok iyi para kırabiliosunuz bu oyundan :)

BaKKaL_GaZi

Romantik MiKRoP
arz talep meselesı sen begenmıyo olabılırsın ama begenlere var onlara saygı....

deadman

New member
ben sadece oyun(lar)dan hoşlanmadığım ve de ilgilenmediğim için ana sayfada diğer başlıklara ait konular yer alsın diyorum.. ama oyunu oynayanlar için herhangi bi fayda sağlıyorsa görünsün anasayfada; çok önemli olduğunu sanmıyorum.

RuTH

Altın Üye
Sonuna kadar katılıyorum Dostum
Anasayfa da Olmalarından Acayip Gıcık Oluyorum...

Moderatör
Moderatör
Hiç kafam ßasmıyo o oyunu ;) Bencede mesajLarı anasayfada yayınLanmasa daha iyi oLur.. Adam yok benim çarımmıdır charımmıdır nedir :D 500 ytl ye satiyorum diye konu acıyo cart curt.. o diyo ordan oPs Koxp yokmu yaw:D Biri Ordam Çıkmış item diye bağırır :D ßiri ordan çıkmış yok ben +9 damage vuruyom :D normaL Pc oyunLarı böLümü yayınLanabiLir Sade bir böLümümüz ama Knight Çok yaygara.. Konuyu Açan Arkadaşımızında dediği gibi Daha yararLı konuLar arada kaynayıp Gidiyor.. Yönetimin biLeceği iş tabi ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML