Köşk'te ikinci terör zirvesi

_TozKoparaN_

Altın Üye

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yarın başkanlık edeceği Güvenlik Zirvesi'nin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüşecek.

Alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Gül, son dönemlerde artan terör olayları nedeniyle yarın başkanlık edeceği Güvenlik Zirvesi'nin ardından gelişmeleri değerlendirmek üzere TBMM'de grubu bulunan üç siyasi partinin genel başkanlarını ayrı ayrı görüşmek üzere Çankaya Köşkü'ne davet etti.

CHP'DEN AÇIKLAMA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yarınki davetine yurt gezisi nedeniyle katılamayacağı, Çankaya Köşkü'ndeki görüşmenin ancak pazartesiden sonra gerçekleşebileceği bildirildi.

CHP Genel Merkezinden, Cumhurbaşkanı Gül'ün CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu Çankaya Köşkü'ne davet etmesiyle ilgili yazılı açıklama yapıldı.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

“Cumhurbaşkanı Gül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Çankaya Köşkü'ne davet etti. Kemal Kılıçdaroğlu, yurt gezilerini sürdürdüğünü ve pazartesi günü Gaziantep'ten Adıyaman'a geçeceğini belirterek, randevu günü Ankara'da olamayacağını, köşkteki görüşmenin pazartesinden sonra gerçekleşebileceğini bildirdi.”

Kaynak

bu ne demektir , sen bekle ben biraz daha terörden nemalanayım , hükümete çamur atayım ,belki biraz oy kaparım bu hengamede . Zaten gelsem neye yarayacak bu sefer almayı düşündüğüm kürt oylarından mahrum kalıcam demektir . Alt tarafı 11 şehit olmuş , benim yurt gezimden önemli mi demektir . Lafa geldi mi de gandidir ;ancak aslı vatanını düşünürken , bizdeki dandisi ''oy''u düşünür. Lafa geldi mi insanların soylarıyla , inançlarıyla neden siyaset yapılır der , peki bugün yaptığı ne dandi kemal'in ???

Hatta gezisinde vaatte bile bulunabilir diye düşünüyorum , sosyalist ve kürt dostlarının sevgisini kazanmak için . '' Askerlik kalkacak '' der diye bekliyorum . sebebin görünen yüzü daha fazla şehit verilmesin olur ancak karanlık yüzü vicdani ret'tir .

Bir de merak ediyorum bu dandi o vatan evlatlarına ''şehit'' diyebiliyor mu, dedeleri izin veriyor mudur buna ?
Mesela 40 yıllık DPT'ye , devlet planlama örgütü dedirtiyorlar dandiye ,onun için sordum .
zaten bundaki örgüt merakını da anlamak mümkün değil ...

h.yilmaz

New member
terörü yapan pkk, işi eline yüzüne bulaştıran hükümet. neredeyse bunların ikisini de gandi'ye yükleyecekmişsin. yine de insaflı davranmışsın. tebrik ederim.

HTML