Josico: Son 10 senede oynadığım tüm kulüplerin rengi sarı lacivertti

Pax_deorum

cursum perficio

Josico bugün imzayı attı. Resmen Fenerbahçeli oldu ve konuşmasında şaşırtan tesadüfü bakın nasıl açıkladı?

Fenerbahçe'nin İspanya'nın Villarreal takımından transfer ettiği Jose Joaquin Moreno Verdu (Josico), kendisini 2 yıllığına Fenerbahçe'ye bağlayan resmi sözleşmeye imza attı. Josico "Benim için değişik bir rastlantı oldu. Son 10 senede oynadığım tüm kulüplerin rengi sarı lacivertti. Oğlum, ben ve eşim Kanarya Adaları'ndanım. Şimdi de sarı kanarya oldum." dedi.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odası'nda gerçekleştirilen imza törenine Asbaşkanlar Mahmut Uslu ve Şekip Mosturoğlu katıldı.

SON 10 YILDIR TÜM KLÜPLER SARI LACİVERT

Benim için değişik bir rastlantı oldu. Son 10 senede oynadığım tüm kulüplerin rengi sarı lacivertti. Oğlum, ben ve eşim Kanarya Adaları'ndanım. Şimdi de sarı kanarya oldum. Bu kulüp için oynamaktan çok mutlu olacağım. Şu an taraftarın karşısına çıkmadığımı için beni nasıl çağıracaklarını bilmiyorum ama, Türk ve özellikle Fenerbahçe seyircisinin çok ateşli ve takımına bağlı taraftarlar oldukları biliyorum. Ben de bir an önce takımda yer alıp taraftarın karşısına çıkmak istiyorum" diye konuştu.

Törenin sonunda Asbaşkan Mahmut Uslu, Fenerbahçe A Takımı için başka oyuncu transfer edilmeyeceğini açıkladı. Fenerbahçe'de 16 numaralı formayı giyecek olan Josico, imza töreninin ardından Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın çimlerine çıkarak basın mensuplarına poz verdi
.

yazının tamamı

HiJaCKerr

New member
Bence Fenerin Bu yılki En iyi oynıyacak Oyuncularından gördüğümüz gibi guiza fos hiç bir işe yaramıyor

oLdness_07

The Darkness
Simatic'inde dediiği gibi.Süper bir performan gösterse biLe kaç sene oynayabiLecek ki bizde..en fazla 2 sene daha oynar oda zar zor !

oLdness_07

The Darkness
zaten sözleşmesi 2 sene :D ondan sonra ellerinde tutacağını sanmıyom fenerin...
Zaten benımde anLatmak istediğim o,
Alacaksanız şöLe yaşı geçmemiş bir adam aLsaydınız.
BreziLya Ne cevherer var biLinmiyor ki !

hocam bı durum adam bı cıksın oynasın ızleyın ondan sonra tartısırız josıco aurellıo nun yerını doldurabılır mı dolduramaz mı dıye ha dolduramazsa Fenerbahçe yönetimimizde bunu görür bu sene gerçekleştiremediği transferi devre arasında ve ya önümüzdeki sene gerçekleştirir
sonuç itibariyle şu an için josico alınmıstır bızım yapmamız gereken bu koşullar altında kulubumuzun arkasında olmak eğer ki işler yürümezse ondan sonra anca nedir bu demek tabi ki haddimizi aşmadan ve bir dahaki transfer sezonunda beklentilerimizi sürdürmek
bu arada aurellio yazımı:goz:

Necrofili

New member
Aurelio'yu amma büyüttük be. Adamın yaptığı tek şey top kapmak. Hücuma tek bir katkısı yoktu. Fenerin ihtiyacı sadece top kapan bir liberoysa Maldonadoya yeterince şans verilseydi oda yapardı. Önemli olan iki tarafada oynayabilen bir oyuncu alınmasıydı. Bakalım Josico yapabilecek mi ?

HTML