Jose Mourinho: ''Öğrenmeye geldim''

нешет

ву.иєѕєт
Inter'in bu yaz takımın başına getirdiği Portekizli teknik adam Jose Mourinho kulübün televizyon kanalına verdiği demeçte İtalya'da birçok deneyimli çalıştırıcı bulunduğunu ve kendilerinden öğrenecekleri olduğunu ifade etti.

FC Porto ve Chelsea'de yakaladığı başarıların ardından dünyanın sayılı çalıştırıcıları arasına giren ve bu yaz Serie A şampiyonu Inter'in başına geçen Portekizli teknik adam José Mourinho kulübün resmi televizyon kanalına çarpıcı açıklamalar yaptı.

İtalya'daki meslektaşlarını öven Mourinho "Onlardan öğreneceğim çok şey var, buraya bir hoca gibi davranmaktan ziyade öğrenmeye geldim" dedi.

"Serie A gibi bir ligde çalışacak olmak bir ayrıcalıktır. Burada mükemmel teknik adamlar var, öğreneceklerim beni çok heyecanlandırıyor. Öğrenecek birşeyin kalmadığını düşündüğüm anda teknik direktörlüğü bırakırım."

Interli oyuncular Mourinho'nun Roberto Mancini'den çok daha farklı bir çalışma programı uyguladığını dile getirirken, Portekizli teknik adam "Takımın uyumu gün geçtikçe artıyor. Henüz tam olarak hazır olduğumuzu iddia edemem ancak ilk resmi maçımıza çıktığımızda takımın kondisyonu ve uyumu çok daha iyi olacak" dedi.

Kaynak

mehmetünlü

New member
walla bu adamdan böyle bir açıklamayı duymak şaşılası derecede zor birşey aslında ama bakalım neler olur sene içinde davranışları nasıl değişecek geçen senelere göre

HTML