Joomla Lite 1.5 Tr., Bilgisayarınızda tek tıkla Joomla

MAJESTE

Kadim Dost
Joomla Lite paketi ile bilgisayarınızda tek tıkla joomla 1.5 çalışmalarına başlayabilirsiniz. Açıklamalar dosya içinde bulunan "Beni oku" dosyasında mevcut.

Tek yapılması gereken indirdiğiniz dosyayı açıp joomla.exe dosyasına tıklamak.

Hepsi bu.

(Not: Bilgisyarınızda önceden kurulmuş Apachi vb. gibi server kurulu ise kaldırmanız gerekir.)

indirmek İçin Tıkla

1001Design

330i ///M3 Design
emegine saglik MAJESTE

Hattushil

New member
kardeş vista home kullanıyorum.
dediğin gibi kurulumu yaptım sonra resett attım ve çalışmıyor, daha doğrusu sağ alt köşeye simgesi geliyor ama sayfaları açılmıyor.

idimyok

New member
ellerine sağlık. çok işime yardı. sonra bir de site kurdum ama benim sorum şu biten siteyi nasıl yükliyecez internete??

Arkadaşlar Joomla Lite Edition diye bir versiyonu var 1.5in bizim sitede da var bu program. program bilgisayarınızda sorunsuz çalışıyor. site de kuruyorsunuz. hatta ben de günlerce uğraştığım sitemi bitirdim. ama siteyi ftp ile yükleyince hata veriyor. siteye yeniden kurmaya çalışıyorum. öyle olıuncca da bütün yaptğım çalışma siliniyor. Bu sorunumu yazacak yer bulamadım o yüzden buraya yazdım lütfen bana yardım edin. kafayı yiyecem:S

hotel

New member
dostum emeğine sağlık... Yeni başlıyorum joomla olayına inşallah yardımların dokunacak...