java script yaptıgım menu flash dosyasının altına giriyor ..

murat23351

New member
slm arkadaşlar kolay gelsin iyi çalışmalar arkadaşlar ben, sitede resimleri slayt halinde göstermek için bir çok program kullandım görüntü kayıp olmasın diye kaliteyi arttırtdım ama bu sefer boyut büyyünce sayfayı açmaz oldu java scripte yaptım geçişler hoşuma gitmedi en son FLASH ta yaptım hem boyut küçük hemde görüntü kayıbıda yoktu ama bu sefer sitete koydugumda ise sol kısımda java scripte yaptıgım ana menunun sağa açılan alt menuleri FLASH dosyasınınn altına giriyor bunu nasıl önleryebilirm. veya sitede bu resimleri nasıl başka bir türlü slayt halinde gösteririm. yardımlarnız için tşklar iyi geceler kolay gelsin iyi çalışmalar

nesta

New member
soruyo iyice anlamadım ama anladıgım kadarıla boyutuyla ilgisi yok her halde sadece
biri sanki sayfada yukarda duruyormuş gibimi oluyor onu dosyayı forntpagede aç flash animasyonunu bir kere mausunla bir kere tıkla ve sağ tuş la movi flash format propertisi seç orda transparent kutusu boş olması lazım onu doldur okadar en kolay yolu bu yardımcı olduysam sevinirim

HTML