Japon halkı yeterince seks yapmıyor:(

arcix_32

New member
Düşük doğurganlık sorununa çözüm aranıyor...

Japonya'da, düşük doğurganlık sorununun çözümü için daha fazla cinsel ilişki önerildi.

Japan Times gazetesinin haberine göre, Japon Aile Planlaması Birliği Müdürü Dr. Kunio Kitamura, ''Japon halkı yeterince seks yapmıyor'' dedi.

Birliğin 16-49 yaş grubunda 936 kişi üzerinde yaptığı araştırmada, halkın yüzde 31'inin ''belli bir nedeni olmaksızın'' bir ayı aşkın süre cinsel ilişkide bulunmadığı ortaya çıktı.

Ankete göre, fazla cinsel ilişkiye girmeyen yüzde 44'lük kesim, karşı cinsle ilişkiyi ''çok yorucu'' bulduğunu söyledi.

Japonların işkolikliği de bu sorunun nedenlerinden biri olarak gösteriliyor.

Uzmanlar, cinsel ilişkinin az olması durumunu doğurganlık sorununda önemli bir unsur olarak görüyor.

Japonya'da doğurganlık oranı geçen yıl en düşük seviyesine inmişti. Geçen seneki istatistiklerde, ülkede kadın başına düşen çocuk sayısının 1,25 olduğu ortaya çıkmıştı.

Nüfus uzmanları, nüfusun azalmasını önlemek için kadın başına düşen çocuk sayısının 2,1 olması gerektiğini belirtiyor.

:) Yazık adamlara yaww sosyal hayatları yokki hep çalışıyolar

RomeoMAD

JusT B€
:] Gelsınler bız ogretelım..

Demekkı teknoloji devi olmak yeterlı degil,Fizik devide olmak lazımmıs bazı yerlerde :p

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Bence çalışmayla cok alakalı değil.

Kıllı japon hatunlar erkekleri sex'ten soğuttular bana kalırsa :D:D

osiris_cemo

New member
İstiyolarsa ben gönüllü olarak Bayanlara hizmet veririm hem çok fazla fiyatta çekmem icabında indirimde yaparız :D

latin

New member
hep düşünür dururum japonların seks yaşamı nasıl diye. sonunda merakımı giderdim cok sağol...
emeğine sağlık kardeşim ama bence japonların seks hayatından öönce calışma hayatını öğrenmemeiz lazım...

The Squealer

Special Effects expert
japon kadınlarını sevmiyorum heralde japonlarda sevmio olsa gerek :d

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
kendilerine yeni bi cihaz yapsınlar sexe duskunlugu arttırsın:Donlar anca makına yaparlar zaten turkler gibi degiller yani:sigara:

HTML