izlediğiniz bütün saw filmlerini bir yana bırakın Saw 3 geliyor

fire

New member
Onun dehasına hayaran kaldık onun çalışmalarına aşinayız
Bu Cadılar bayramında onun efsanesinin yükselişine şahit olacağız
izlediğiniz bütün saw filmlerini bir yana bırakın en dehşet dolu ve en kanlı olanına hazır olun
Saw 3 geliyor işte Yeni Fragman
More Blood More Fear More Dead People

Konusu:Jigsaw kayboldu. Karmaşık oyunlarıyla halkı korkuya düşüren ve polisi şaşkına çeviren zalim kuklacı (jigsaw), yeni çırağı Amanda'yla birlikte bir kez daha yakalanmaktan kurtulur ve kayıplara karışır.. Dedektifler Jigsaw'ı tekrar yakalamak için çabalarken, Dr. Lynn Denlon'ın O'nun tehlikeli satranç tahtasında son piyon olacağından haberi yoktur. Bir gece hastanedeki görevini tamamladıktan sonra Dr. Lynn kaçırılır ve ölümün eşiğinde olan yatalak Jigsaw ile tanışacağı terkedilmiş depoya götürülür. Ve Amanda tarafından kendisine O'nu tutabileceği kadar hayatta tutması söylenir; ta ki Jigsaw'ın başka bir kurbanı olan Jeff oyununu tamamlayıncaya kadar. Ve böylece Jeff ve Dr. Lynn kendilerini, Jigsaw'ın onlar için yaptığı büyük planın farkında bile olmadan, Testere'nin kalp atışlarıyla ölçülen zamana karşı bir savaşın içinde bulurlar.

NOT :filmler bölümü kapalı (karışık video dağıtımı dahil o sebepten buraya açtım sabahtan beri neden kapalı oldığunu yazan yok ) bi arkadaş daha farklı bi fragmanı vermişti bu en yenisi

Teşekkür' ü çok görmyelim Emeğe saygı [/COLOR][/SIZE]

onurjann

New member
"the Final Puzzle" Ingilizcem çok Iyi Degildir Ama Bunun Son Bulmaca Fln Oldugunu Tahmin Ediyorum...seri Bitiyo Mu..? çok üzülürüm Ya Biterse Güzel Filmlerdi...sagol Dostum

fire

New member
@zvatan Ewet Varistersen Upload Edip Koyabilirim şu An Hackhell Film Video Bölümü Kapali Buraya Koyarim Ok

Sercinho7

Dark Side of Creation
çok sewdiğim seriydi testere serisi 3.nasl merak ettim..
paylaşm için saol

fire

New member
TrApEsOs' Alıntı:
kardeş ii güzelde ne zamn cıkcak bu film eywallah........
beyler film 27 ekimde Awrupada gösterime girecek TÜRKİYEDE GÖSTERİM TARİHİ BELLİ DEĞİL GALİBA BEN Bİ ARAŞTIRDIM AMA NE ZAMAN ÇIKACAĞI KONUSUN DA PEK BİŞİ BULAMADIM TAKİPTEYİM

HTML