itiraf ediyorum başlangıçtaki amacım farklıydı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anxiyete

New member
Önceleri HackHell'i, girip ihtiyacım olan bir iki şeyi alıp çıkacağım bir site olarak görüyordum (diğer forum siteleri gibi). Oysa şimdi bu siteye girmek için sabırsızlıkla açıyorum bilgisayarımı. Buradaki hemen herkes çok keyifli, duyarlı ve paylaşımcı. Umarım bu birliktelik çoooook uzun soluklu olur.
Herkez sağlıcakla kalsın

uyKuCuPianisT

Alkolik +
eĞer dediklerinde samimiysen :/

herzaman senin gibi üyeleri yanımızda görmekten mutluluk duyarıZ ;)

chamfer

O Şimdi Asker
bu farkı kısa sürede anlamışsın tebrikler... ve aramızda senide paylaşımcı olarak görmek dileğimle...

WyverN

New member
oncelikle hosgeldin paylaşımlarını
bekliyoruz;)

theozy

Kadim Dost
bunun oluşmasının sebebi burdakilerin daha öncedende forum tecrübesi olması ve bu forumu diğer forumlarda yapılan yanlışlıkları yapmamak üzere daha iyi olması için açmış olmamız.. hoşgeldin. :)

shany

New member
bir gün cafede otururken arkadas bu siteden bahsetti aksam geldim hemen uye oldum..ben baska bi forumda mod.luk yapıorum ama Hackhell'i o foruma tercih ederim..burada gayet güzel paylaşimlar ve samimiyetler oluyo..yorumları okumak acayip guzel cogunda guluyorum..
ve bu forum dünyada 5.sirada..ee farkımız olsun da adam akıllı yerlerde paylasalım fikirlerimizi :)

bu forumdaki herkese şimdiden cok tesekkur ederim...

TurkDj

New member
aLıntı Yapacaktım ama butun mesajları alıntı yapmam Lasım bende Böle yasayım dedim Herkes manyak Şeyler Sölemiş Bu tabikide Hackhell Farkı Başka bişhi Yok

bim_28

Altın Üye
Tabi arkadaşım bunu anladıysan ne mutlu sana başta gelenler yorumları okuyunca,
ortamın havasını teneffüs edince buradan vazgeçemiyorlar...
Burası farklı burada paylaşımın üstünde samimiyet var, neşeli ortam var.
Tabikide bu neşeli ortamda paylaşımda yapmak gerekir.

'StİnG'

Banned

iyi forumlar iyi paylaşımlar arkadaşım ... :alkol:

Leke

Altın Üye
hoşgeldin aramıza .
:)

ofoking

New member
paylasımlarını dort gozle bekliyoruz HOS GELDİN

comand

New member
Kardeş haklısın yakında Devlet bu işe el atmak zorunda kalacak hani AMATEM(bilmiyenler için uyuşturucu madde kullanıcılarını rehabitasyon merkezi ) varya yakında bu sitenin mümtelaları için HACKATEM oluşturulursa hiç şaşırmayın Burası adama Damardan giriyor haberiniz olsun. :) :) :)

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
evet gerçektende hackhellde diğer forumlarda olmayan samimi bir ortam(başka hangi sitede modlar insanın elinden bu kadar tutuyor söleyin bakalım)var.ayrıca bu sitede aradığım a dan z ye herşey bulabliyorum.tüm hackhell ailesine saygılarımı sunuyorum. :)

cRaftYgirl

New member
mrb bende yeni üye oldum banada tanımadığım birisi tavsiye etti ona teşekkür ederim tanımıyorum ama olsun aramıza hoşgeldin her zaman böle şeyleri paylaşmanı isteriz iyi olsada kötü olsada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML