itina ile rüya yapılır...

SAHRANİL

Altın Üye
Asagidaki linki tikaldiginizda acilan pencereye gormek istediginiz ruyayi yazin (turkce karakter kullanmadan) ve "submit" i tiklayin....bekleyin ruyaniz cizilsin...bakalim duslediginiz gibi mi?
Eger herhangi bir cizim yapilmiyorsa JAVA SCRIPT yuklu degildir,yuklemeniz gerek. Bence ingilizce karşılığını yazın..çok süper..ben rüyamda gittim mısıra bıraz önce:durdurun

http://www.solaas.com.ar/dreamlines/index.htm

SAHRANİL

Altın Üye
cidden kemal senin compassionu yazınca süper şeyler çıkıyo pusula demekti dimi

SAHRANİL

Altın Üye
ingilizce yazarsan daha ii oluyor knockout.be happy falan yaz sende.

SAHRANİL

Altın Üye
ay canım ya şefkatmıydi.ama çok güzel şeyler acıldı.bende kelimeleri karıştırmaya başladım yaşlandımmı ne.

kuzay

Pesimist
SAHRANİL' Alıntı:
ay canım ya şefkatmıydi.ama çok güzel şeyler acıldı.bende kelimeleri karıştırmaya başladım yaşlandımmı ne.

galiba yaslandın sen baksan canım demeye başladın bana :) :) :) bu arad 30 merdiven dayadın ondan da oalbilir.... :) :)

KnockOut' Alıntı:
:saskin o zaman ben çok cahilim :(:(:(:(:( bide 2 sene ingilizce okuduk be muhaaa

o nasıl laf kardeşim yaaa olur mu cahil falan sen de cahilsen hepimiz cahiliz...:goz:

NeCcko

Altın Üye
Apla ben beautiful yazdım gari gurup bişeyler cıktı yaw :D

Bi ara güzel bi kızın sulieti cıkar gibi oldu sonra bi daha anlamlı bişe cıkmadı =)

Ben bole ruyalar görsem kafayı yerum yaw :D

real35

New member
sistem googleimages'te verilen kelimeyi arıyor çıkan resimleri karıştırıyo falan sonra javaapp sayseinde karman çorman algoritmalar ile çizimi gerçekliştiriyor ama çok süper bi uygulama.

ayrıca Sahranil'e de teşekürler :D

SAHRANİL

Altın Üye
ay arkadaşlar valla ben rüyalarımı hep böle bulanık görüyorum.bi net göremiyorum ya..ya kemal ne 30 u ya daha24 be anammm 24 oldum ya ben.daha gecenlerde 23 diyordum..

SAHRANİL

Altın Üye
egypt yaz türkçe yazma.valla gezdim tozdum ben mısırda.

NeCcko

Altın Üye
SAHRANİL' Alıntı:
ay arkadaşlar valla ben rüyalarımı hep böle bulanık görüyorum.bi net göremiyorum ya..ya kemal ne 30 u ya daha24 be anammm 24 oldum ya ben.daha gecenlerde 23 diyordum..

Lisede iken yine bi yaz tatilinde calısıyorum yeni bi bayan eleman alınmıstı her neyse işe başladı yaş olarak biraz büyük gösteriyordu ben ona hep abla diodum bigün geldi yaş kaç senin dedi o zmnki yaşımı soledim ii o zmn bi daha bana abla deme dedi öğrendimki ben den küçükmüş bile :D

Şimdide biraz ole hissettim :D

HTML