istek

Black_Angel

New member
bu fikri az önce Death_AngeL arkadasım yayınladı

arkadaşlar iyi güzel diyorsunuz da bunları böyle yazarak sadece reklam yapıyorsunuz.Şunu söyleyeyim ben size.Site yöneticileri ile dark,kady,solariz,partizan la falan konuşun adam gibi bir team kurulsun,kurulan team öyle masum siteleri lamerce hacklemek değil adam gibi devletimize milletimize dinimize hakaret edenleri hacklesin.Kimse bana kızmasın kimse yanlış anlamasın beni lütfen.Sitede iç savaş var ne oluyo anlamadım sadece seyrediyorum.o ona laf atıyo o ona lamersin diyo.Neden birbirinize laf atıyorsunuz arkadaşlar birlik olup bilgilerinizi gücünüzü birleştirin daha güzel işler yapın bizim kurallarımıza karşı gelenleri hackleyin.Ben şimdi burada e-kolay.net'in tüm kullanıcı kayıtlarını versem elime ne geçecek.Bana veya dinime veya devletime küfür mü ediyo birşey mi diyo?Gelin birlik olun ve bu şekilde bizim örf adet din devletimize karşı sitelere saldıralım.DEstek veren kişiler lütfen bu konuyu dediğim kişilerle konuşup böyle bir Team kurulmasında ısrarcı olsunlar.Ben siteye artık giremeyecem maalesef 1 ay kadar.ama döndüğümde çok güzel şeyler olacak emin olun.

bu fıkre katılıyorum ve bende bunu ıstıyorum saygılarımla

Death_AngeL

Banned
fulll destek benden.Bize katılan arkadaşlar warsa lütfen yazsınlar.Mod lar ve adminler lütfen konuyu kapatmayın

react

Admin
Süper Moderatör
iç savaş konusuna katılmıyorum,çok ağır bir itham olmuş,görüş ayrılıkları her platformda söz konusudur,esas olan bunu kabullenebilmektir,kimseyi tekdüze düşünmeye davet edemeyiz,herkes başkalarının hakkına tecavüz etmediği sürece hürdür..

Black_Angel

New member
react0r' Alıntı:
iç savaş konusuna katılmıyorum,çok ağır bir itham olmuş,görüş ayrılıkları her platformda söz konusudur,esas olan bunu kabullenebilmektir,kimseyi tekdüze düşünmeye davet edemeyiz,herkesbaşkalarının hakkına tecavüz etmediği sürece hürdür. .
dedıklerınde haklısın sonderece hak verıyorum herkes başkalarının hakkına tecavüz etmediği sürece hürdür. ama istegimiz bir team kurulması ve herkesın hakıan tecavus etsın dıye degıl mılletımıze dınımıze vatanımıza karsı olanlar ıcın ıstıyoruz bunu art bır nıyet yokkı ortada ıstegımız kotu bırseymı www.hackhell.com da tek yurek olduktan sonra hersey yapılır ama herkes kendı capınca dagınık bır sekılde olursa ne faydası var

duzenlı bır ordunun fet edemeyecegı bır yer olamaz örnek : osmanlı imparatorlugunun yukselıs donemı

amac önemlıdır burada kötü nıyet asla yok yanlıs anlasılmasın bu ıstegımız saygılarımla

react

Admin
Süper Moderatör
oh oh oh :) eywallah düzenli ordunuzu kurun o zmn :=)

Black_Angel

New member
react0r' Alıntı:
oh oh oh :) eywallah düzenli ordunuzu kurun o zmn :=)

o keske benım elımde olsa sizin elınızde olan bır durum bılgısı cok olan sızlersınız ama kısa bır sure sonra aranızda olamaya caba sarfedıcem umarım basarırım saygılarımla

RedAngel

New member
black_angel' Alıntı:
o keske benım elımde olsa sizin elınızde olan bır durum bılgısı cok olan sızlersınız ama kısa bır sure sonra aranızda olamaya caba sarfedıcem umarım basarırım saygılarımla

bende katılıyorum sonuna kadar varım.Arkadaslar geçekten haklısınız...Team kurulması gerekıyor :confused:

Leke

Altın Üye
Kuvayi Milliye ruhunu aşılayalım siteye giren herkese .
:D
Görüş ayrılıklarıda olmazsa herkesin dediği gerçekmiş gibi kabullenilir oda olmaz .
Birkaç farklı ses çıkması lazım ( her site için ) . Tabi bunun suyunuda çıkarmamak lazım .
Benim görüşlerim budur .

legolas

New member
noluyo yav savaş mı çıktı şaka bi yana böyle bir gerilla timi kurulması gerekmekte vur kaç olayı yani özellikle pkk ve misyoner sitelerini hacklamak lazım hristiyan varsa alınmasın sözüm misyonerlere

HTML