istek video ders

HellRaider

New member
arkadaşlar istek video dersleriniz varsa belki yardımcı olabilirm ;)

HellRaider

New member
ya , 3ds maxta neyi öğrenmek istiosun onu hazırlıcam :)
hepsini hazırlayamam

Blacksymbian

New member
Benim Şu Programda merak ettiğim bir olay var video üzerinde editleme enviromenttan ekliyorum ama framelerde arıza çıkıyo vide resim gibi tek tük çıkıyo bu konuda bilgin varsa anlatırsan sevinirim

HellRaider

New member
bildiğim kadarıyla yardım edebilirm belki

Blacksimbian: arkadaşım videoyu hem view porta, hemde environmente ekliceksin.
redner aldığın zaman bi sorun olmaz ama aşağıda play e basarsan arıza çıkarır bendede oluo o sen yavaş yavaş framelerle oyna

magneta: sorunu anlamadım :) ama 3ds max'a autucad formatını import diyerek aktarabilirsin. ve sonra kaplamaları düzenlemeleri yaparsın. ( soruyu anlamadım ki :)

ali_g

New member
abi bana photoshop taa nasılll montajj yapıyosunuzzz ölee saçını dişlerinii falannn nasıll deiştiriyonuzz onlarr lazımmmm yardımm edersenn sevinirimmm

HellRaider

New member
ali_g' Alıntı:
abi bana photoshop taa nasılll montajj yapıyosunuzzz ölee saçını dişlerinii falannn nasıll deiştiriyonuzz onlarr lazımmmm yardımm edersenn sevinirimmm
arkadaşım burası photoshop bölümü değil

Smart_Boy

New member
hellraider ben daha yeni başladım 3dsmax e yani şöyle hiç bilmiyen bi adama ne biliyim kutular gibi elma yaparak minik minik bi kaç ders hazırlarsan çok mutlu edersin...

Smart_Boy

New member
Abi önünde saygıyla egliliyorm :ter: mükemmelsin tam anlatmak istedigim videoyu hazırlamıssın..Ben ama devamını isterim bundan sora gördügüm her msjna teşekkür edicem içerigi önemli degil bu dersler yeterki böyle devam etsin...:cool:

ELLERİNE SAGLIK çok iyi :sigara: Ben şimdi tek tek çalısıyım hepsine...

Bide abi mesela surat şekli yada bi vicut yapmak için orda gerçi yapmıssın kola benzer bişey o taktikle ilerlicez heralde?Mesela kolay bi surat yada bir vucut basitce gösterebilirmisin...Bide demin resimlerine baktımta kaplamalar muhteşem onun hakkındada ufak bi bilgi veririmisin?...

Dedigim gibi içerik önemli diil her msjna teşşekkür edicem bundan sonra :mad:

HellRaider

New member
yalnız surat veya vücut yapmak maxta benim için zor. Aslında surat başlangıç düzeyindeki kişiler için biraz erken ama sana z brush u tavsiye ederim.

kaplamalar ise vray.
vray bir 3ds max render pluginidir.Dersleri fln var.
şurdan indirebilirsin:
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=73196&highlight=vray

sLAZKOPAT

New member
beyler butun vıdeolar sılınmıs yardım edersenız sevınırım max le ılgılı hıcbır vıdeo ya ulasamadım hellraıder arkadasım mumkunse bı yardımcı olsan

eXi26

New member
ali_g' Alıntı:
Photoshop bölümüne gidersen orada istediğin konuyla ilgili örnekler bulabilirsin.

cenkbaran

New member
Isvicrede oturan arkadaslar varsa beraber calisabiliriz bildigim programlar 3D Studio Max, Photoshop, AdobePremiere ve simdi after effect ögreniyorum. umarim bana yakin oturan birisi vardir. simdiden tesekkürler.

sa_de

New member
linkler ölmüş.. arkadaşlar bende autocad den 3d max geçmeye çalışıyorumda.. videolu anlatım lazım.

HTML