Iste Shake It Up Sekerim

1001Design

330i ///M3 Design
sarki fena degil
ama daha iyisi olabilirdi

bu sahne performansiyla hayatta birinci olamayiz
arti insan bi dans egitimi alir

ama yinede basarilar diliyorum nede olsa Türkiye yi temsil ediyor

:biggrin

Giovane

Altın Üye
GüzeL yaa arkadaslar ..
bence yine ilk 3 e gireriz diorum ..
tabi dans eğitimi filan alıp sahne gösterisi de mükembel olmalı ..

Güzel Türkiye'me basarılar ..

BestBoy`

●мєтaмσяF
:(:( Sırf Avrupalı olmak için saçma sapan sözler ve ritmlerle şarkı yapıcak bi sanatçı değildi Kenan Doğulu ama yazık..KAriyerini bitirmek istiyor sanırım..İyi şanslar (ihtiyacı olucak) Umarım siyasetin dışında bi oylama olur ve hakeden kazanır.!!Ne yazık ki bu bizim ülkemiz Olmucak eminim..Keşke olsa ama böyle bir şarkıyla en azından ilk 15 e gireriz..

NeRoN_64

Banned
Avrupa Havasina Uymak icin SArkiyi Berbat Hale GEtirmis Sahnede Dans Eden Sadece DAnscilar Kenanda Oynasa Birazcik Belki Sertap Erenerin SAhnesindeki Gösteri Süperdi

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
guzel ama ınş. o ceketı gıymıcek haa?

F.Y

New member
bence tam olmamis, ingilizcesi biraz kötu, ve sanki eskilerdenki gibi beatler var
umarim bizi rezil etmez...

NoMaD1978

Banned
Kim ne dedi?

Erol Evgin (Sanatçı): 'Üzerinde biraz daha çalışılmalı'

"Kenan Doğulu'nun doğru bir seçim olduğunu daha önceden söylemiştim. Şarkı genel itibarıyla hoş. Eurovision'a hizmet eden bir şarkı. Fakat Kenan Doğulu'nun da belirttiği gibi üzerinde biraz daha çalışılmalı. Sonuçta Eurovision bir show. Rakiplerimizi bilmediğimiz için şu an için birinci olur ikinci olur diye bir değerlendirme yapmak doğru olmaz. Koreografi ve dansların üzerinde biraz daha durulmalı. Şarkının bir yerinde Türk ezgilerinin bulunduğu bir yer var. Oradaki dansların buna uygun olması gerek mesela bir halay çekilebilir. Kenan'a güveniyorum.

Bülent Özveren (Sunucu): 'Şarkıda bizden bir şeyler görmek isterdim'

Rakiplerinin ne yaptığını bilmeden geleceği tahmin etmek doğru olmaz. Şu an tek bu şarkıyı dinledim. Kenan Doğulu'nun şarkı içine neden bizden motif koymadığını sorguladım. Bu şarkı İzlanda'da, Malta'da ya da Polonya'da yarışabilir. İçinde bir tek 'Şekerim' lafı olduğu için Türkçeleşmiş gibi oluyor; ama bizden bir parça daha motifler duymak isterdim. Ama duyamadım. Ben duyduğuma göre konuşurum. Yani içimden böyle bir kıpırtının geçmesi gerekirdi. Bu yönde sanki biraz eksiklik var."

kaynak

bizi temsil edecek kalitede görmedim ben

osiris_cemo

New member
Çok dandik açukcası :D beğenmedim.

[me|2wi$]

H & M
beğenmedim ya :s bizden bişey degiL bi kere...bi şekerim keLimesiyLe mi tanıtıCaq bizi :s......onLara kendimizi beğendirmek iÇin onLar gibi oLmaya ÇaLışıoruz ama beCerememişiz de sanki.....komik geLdi bana biraz....:durdurun

HTML