Israil Gerçeği Masonlar Amerika Ve Türkiye

iSpiK

Kadim Dost
güncel olmadıı icin taşıdım..

chotes

New member
verdigin sifreyanlis ama bu konu hakkinda bilgi vereyim

Yahudilerin gerçek amacı dünyayı ele geçirmek.Ama öncelikle FIRATTAN,SÜVEYŞ KANALINA KADAR OLAN YERİ ELE GEÇİRMEK gerek.Çünkü Tevrat böyle emrediyor. Dikkat edin sınırları bizim topraklarımızdan geçiyor.Şu veya bu şekilde,o veya başka ülke ülkemizi mutlaka istila edecektirAma bu vatan ALLAH'ın izniyle asla bir işgal görmeyecektir. Bu yüzden düşmanlarımız iyi analiz etmeliyiz. İnşallah biz yanılıyoruzdur.

Alintidir....

yoldas

New member
chotes' Alıntı:
verdigin sifreyanlis ama bu konu hakkinda bilgi vereyim

Yahudilerin gerçek amacı dünyayı ele geçirmek.Ama öncelikle FIRATTAN,SÜVEYŞ KANALINA KADAR OLAN YERİ ELE GEÇİRMEK gerek.Çünkü Tevrat böyle emrediyor. Dikkat edin sınırları bizim topraklarımızdan geçiyor.Şu veya bu şekilde,o veya başka ülke ülkemizi mutlaka istila edecektirAma bu vatan ALLAH'ın izniyle asla bir işgal görmeyecektir. Bu yüzden düşmanlarımız iyi analiz etmeliyiz. İnşallah biz yanılıyoruzdur.

Alintidir....
İNDİRİP İZLEDİN Mİ
SENİN SÖYLEDİĞİN BİLGİLER EKSİK VE KULAKTAN DOLMA GİBİ
AMA BENZER YANIDA AZ DEĞİL

NOT::LİNK DÜZELTİLDİ RAR ŞİFRESİ YOK

ASİL_1

New member
Arkadaşım masonlarla ve İsrail,Abd ve batı için tüm bunları Müslümanlar (bazıları İslamcı diyorlar)yıllardır söylüyorlardı ve Komplo teorisi olarak görülüyorlardı,fakat egemenlerin bu malum güçlerle çıkarları çatıştığı andan beri gerçekler görülmeye başlandı ama samimiyet konusunda endişelerim var.

yoldas

New member
ASİL_1' Alıntı:
Arkadaşım masonlarla ve İsrail,Abd ve batı için tüm bunları Müslümanlar (bazıları İslamcı diyorlar)yıllardır söylüyorlardı ve Komplo teorisi olarak görülüyorlardı,fakat egemenlerin bu malum güçlerle çıkarları çatıştığı andan beri gerçekler görülmeye başlandı ama samimiyet konusunda endişelerim var.
PEK BİR BİLGİN YOK GALİBA BU KONULARDA

ASİL_1

New member
Lafa bak.

YOLDAŞ' Alıntı:
PEK BİR BİLGİN YOK GALİBA BU KONULARDA
Söylediğin lafmı şimdi,biraz edepli ve saygılı ol.Nereden vardın o kanaate anlamış değilim,daha önceki arkadaşa da kulaktan dolma biligiler felan demiştin kendini allame falan mı sanıyorsun.Harun Yahyanın masonluk ve masonlar isimli kitabında daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsin.

T

Banned
Konuyu açan arkadaş bu konularda baya bi bilgi sahibisin galiba gelene geçene ters kelimeler kullanabilcek kadar konuya olan hakimiyetine güveniyosun da

neden bi açıklama koymamışsın konu başlığına senin yapmadığın belkide yapamadığın açıklamayı başkaları yapınca asabiyet yapıyosun bildiklerini paylaştığın zaman eksilceğindenmi korkuyosun yada sürpriz bi oyun paketimi var içinde sürprizi bozulmasın diyemi içeriğiyle ilgili açıklama yapmak yerine insanlara cvp yetiştiriyosun

yoldas

New member
incubus84' Alıntı:
Konuyu açan arkadaş bu konularda baya bi bilgi sahibisin galiba gelene geçene ters kelimeler kullanabilcek kadar konuya olan hakimiyetine güveniyosun da

neden bi açıklama koymamışsın konu başlığına senin yapmadığın belkide yapamadığın açıklamayı başkaları yapınca asabiyet yapıyosun bildiklerini paylaştığın zaman eksilceğindenmi korkuyosun yada sürpriz bi oyun paketimi var içinde sürprizi bozulmasın diyemi içeriğiyle ilgili açıklama yapmak yerine insanlara cvp yetiştiriyosun
SENINDE ORTALIĞI KIZIŞTIRMAKTA ÜSTÜNE YOK SANKİ

BENIM BURADA KONUSMAM BİLGİMİN VARLIĞINI YADA YOKLUGUNU GÖSTERMEZ

ELİMDE BİLGİLERİM VAR

MASONİK TORENLER
TAPINAK ŞOVALYELERİ
13 EKİM 1309 CUMA (13. CUMA DEDİKLERİ ŞEY)

MASONLARIN NERDEN DOĞDUĞU

VS.VS.

SANA BUNLARIN İÇERİĞİNİ ANLATMAM SAATLERİMİ ALIR Kİ MECBURDA DEĞİLİM

DOSYAYI İNDİRİP BAKMIYORSAN UMURUMDA DEĞİL

VİRÜS FELAN OLSA MOD LARA ŞİKAYET EDERLER BANLANIRIM

T

Banned
senin verdiğin içinde ne olduğunu açıklamaktan üçüncü msjındada kaçındığın bi konuda başkaları insaniyet adına açıklama yaptıığı zaman ters kelimeler kullanmanı yadırgadım olay budur
bi açıklama yapmayıp açıkama yapnalara cahil muamelesi yapman hiç hoş değil ortalık karıştırmak gibi bi niyetimde yok olmasına gerekte yok sen kendi konunu yeteri kadar karıştırabiliyosun

benkopele

Banned
arakdaşım paylaşımın çok güzel. bunu alkışlarım ama arkadaşlara karşı yaptığın sert çıkışların için de bir özür dilemen yine alkışı hak edersin. ama akp kullanılarak İslam Dinie karşı yapılan saldrılarıhiç de hoş değil. ben tayyibi savunmuyorum ama yine de hiç hoş bulmadım. zaten biliyoruz ki hürriyet milliyet radikal yani doğan medya grubu islam karşıtı ve ne olduklarını açıkça da belli etmiyorlar. yani müslüman gibi görünüp bizi arkamızdan vurmak isteyenler den.
aman dikkat

HTML