irc hackhell de sorun ne?

muratyılma

New member
Mod arkadaşlar yanıtlarsanız sevinirim irc.hackhell.com ne zaman açılacak ve şu anda ne sorun var? :saskin

revolation

яєѕυяяє¢тιση ιηѕαηє ρєяѕση мσ∂
çok klasik bir cevap olacak ama emin ol solariz onunla ilgileniyor!!! yani neden klasik cevap dedim. duymak istediğini değil gerçeği söylediğimi bilmen için! cidden solariz uğraşıyor hatta 1-2 gün önce açılmıştı. ufak bir sorun var sanırım. yakında giderilecektir.

lazaslan

New member
Şu anda açık. Girdim nickimi de kayıt ettim. Gayet de güzel çalışıyor.
Zaman zaman problemler olabiliyor. Düzeltiyorlar. Ama sabretmek gerekiyor.
Sitemiz ciddi bir sıkıntı yaşadı. Hepsini aynı anda toparlamak sanırım oldukça güç olabilir.
Yöneticilerimize biraz daha anlayış gösterelim derim ben.

muratyılma

New member
lazaslan' Alıntı:
Şu anda açık. Girdim nickimi de kayıt ettim. Gayet de güzel çalışıyor.
Zaman zaman problemler olabiliyor. Düzeltiyorlar. Ama sabretmek gerekiyor.
Sitemiz ciddi bir sıkıntı yaşadı. Hepsini aynı anda toparlamak sanırım oldukça güç olabilir.
Yöneticilerimize biraz daha anlayış gösterelim derim ben.
Anlayış göstermekle ne alakası var benim sorduğum sorunun? Sevdiğim bir bölüm olduğu için her saat kontrol ediyordum ve açılmamış olması beni üzüyordu bir tarih verilirse ona göre kendimi ayarlarım dedim. Elbetteki mod arkadaşlara anlayış göstereceğiz ve eminim ki kolay değil bu işler. Ama bende bir üye olarak bazı şeyleri bilmek isterim. amacım onları sıkıştırmak değil sadece ne zaman düzeleceğini öğrenebilmekti beni yanlış anladın herhalde...:saskin

lazaslan

New member
Canım benim seni yanlış anlamadım.
Ama bir problem yok ki şu anda? Gir bak gayet güzel çalışıyor.
Ama zaman zaman aksaklıklar olabiliyor. Ben ondan bahsettim.
Başka problem yaşıyorsan burdan sor yine ben yardımcı olmaya çalışayım.
Sevgiler..

muratyılma

New member
:victory haber verdiğin ve yardımseverliğin için teşekkür ederim bir sorunum olursa sana pm atarım:clap

HTML