irc.hackhell de sorun mu var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratyılma

New member
Arkadaşlar irc.hachell' e ne oldu niye açılmıyor ne zaman düzelir bilen varsa söylesin lütfen yoksa benim explorerda mı bir şey var merak ettim. Çokta güzel vakit geçiyodu yaw.:saskin

DeathMatch

New member
calşma varmiş yakında acilir galiba:)

DeRSaaDeT

Islambol
bende merak ettim

kendine çok mu güveniyorsun... Satrançta beni kimse yenemez mi diyorsun :saskin İşte kendini kanıtlamanın tam fırsatı :goz:
4. Geleneksel hackHELL satranç turnuvası başlamıştır ve siz değerli satranç ustalarını beklemektedir. :victory
kayıt olmak için

TIKLAYINIZ...

Zeytin

Zeytin&Limon
saat 20:05 sanırım calısma devam? hala acılmıyo... ayrıca balonlarımı silerseniz ... x)

lazaslan

New member
Madem başlık açıldı ben de görüşlerimi yazayım.
Bu vesileyle belki çalışmalarınızda yol gösterici olabilir.
1. org , net , irc , com gibi kelimler eğer kelime içinde geçiyorsa yasaklı olarak algılanıyor ve mesaj engelleniyor.
Örneğin organizasyon yazmanız mümkün değil.

2. Şifre kayıt etme işlemini tam tarif edememişiz. Pek çok arkadaş başarmakta sıkıntı çekiyor.

3. Oyunda sorular artık ezberlendi. Nasıl yapılır bilmiyorum ama soru botunu arada bir ve hatta sıkça değiştirme imkanımız olmalı.

4. Bazı soruların cevapları hatalı. Soruların düzeltilebilmesi için bildirimde bulununuz diyor ama soru numarasını belirtin diyor. Soru numarası yok ki nasıl bildirelim?

5. Rakamlarla ilgili bir problem var. Cümle başındaki ilk rakam gözükmüyor.
Örneğin 1071 diye başlayan bir soru varsa ekranda 071 diye görünüyor.
Bir de bazı soruların arkasında renkli fon oluyor o zaman soruları okuyamıyoruz.

6. Bu konu belki de sadece beni rahatsız etmiştir bilemiyorum ama yine de yazmak istedim.
Soru dağarcığında aşırı derecede uzmanlık gerektiren ve ezber yapanların haricinde kimsenin bilemeyeceği dini içerikli sorular var.
Bazen bunca yoğunlukta olması can sıkıyor.
Elbette dini içerikli sorular olabilir ve hatta olmalıdır da ama pozitif bilimlere yönelik sorular ağırlıkta olsa daha şık olur diye düşünüyorum.
Neticede İHL mezunu değiliz. Üstüste geldiği zaman oyunun eğlencesi kaçıyor.

7. Türkçe karkater kullanamıyor olmak kötü. Bir önceki bot sanırım Türkçe idi ve de çok şıktı.
Fakat çok kısa süreli kullanabildik. Ama tabi neden değiştirildiğini bilemeyiz. Mutlaka geçerli bir nedeni vardır.
Bence onun konsepti örnek olarak fena değildi.

8. En son olarak da bu aksaklıkların düzeltilmesinin mutlaka gerekli olmadığını bilmenizi isterim.
Alt tarafı eğleniyoruz işte. Zaten alıştıktan sonra bu hatalar gözümüze bile batmıyor.
Bunca eleştiriyi yazarken bunların nasıl düzletilebileceğinden haberim dahi yok.
O yüzden eğer saçmaladıysam özür diliyorum. Sadece genel şikayetler olarak aklımda kalanları paylaşmak istedim.

Sevgili Solariz ;
Senin bu sohbet odası için ne kadar emek verdiğini tahmin edebiliyorum.
Üstelik sadece 100-150 üyemizin ilgi gösterdiği bir ortamda herhangi bir beklenti gözetmeksizin sadece bizler hoşça vakit geçirebilelim diye uğraşman hepimiz tarafından da takdir görmeli zaten.
En kısa sürede bizleri sohbet sayfamıza tekrar kavuşturabilmenizi diliyorum.
Şimdiden ellerine , beynine , emeğine sağlık.
Teşekkürler , saygılar.

Zeytin

Zeytin&Limon
Lazaslan aklımızdan gecenleri acıkca dile getirmis zaten bize soz dusmez bundan sonra..
balon işin şakası sanki oyun olmasa girmeyecekmiyim :)

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
Laz abiye sonuna kadar katılıyorum....
Adeta duygularımızın tercümanı olmuş

lazaslan

New member
Acaba sevgili adminimiz bu başlığı ve yazdığım yorumu okuyabildi mi? Sadece merak ettim.
Yazdığım yoruma bir yanıt gelirse veya bir teşekkür o zaman mesaj yerine ulaşmıştır diye çok sevineceğim.
Saygılar.

M_Ce

New member
Arkadaşlar uzun zamandır hergün sohbet açılmış mı diye bakıyorum valla.İçim acıyor :) bize sohbetimizi geri verin.:) :) :) tabi bu işin şakası .Eminim ki arkadaşlarımız canla başla çalışıyorlardır bize daha iyi imkanlar sunmak adına.Başta bizim derdimizle uğraşan adminlerimize ve modlarımıza olamk üzere tüm hackhell camiasına teşekkür ederim.Hackhell denilen bu devi siz yarattınız.Ve artık önüne çıkmaya kimsenin cesareti yok.Hackhell bir idol.

Solariz

Administration
arkadaşlar irc nin bulundugu sunucuda sorunlar yaşıyoruz uzun süredir tam kurulum yapıp herşey yolunda giderken sunucu donanımsal sorunlar yüzünden kapandı ve toplanıcak gibide gözükmüyo yeni bi sunucu alıp derlemem 1 2 günümü alır belki ama buaralar işimden dolayı yogunum ama şunu söyleyebilirimki en kısa zamanda irc tekrar aktif hale gelicek ilginiz ve attıgınız güzel mesajlar için hepinize teşekkür ederim.

muratyılma

New member
oleeeyyy:biggrin :biggrin :biggrin sonunda sevindirici bir haber çıktı saol solariz tuttuğun altın olsun(her tuttuğun değil tabiiki):durdurun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML