Irc Genel Saldiri Tipleri

• Konbuyu başlatan TéuféL
  • Başlangıç tarihi

flameman

Banned
ya beyler bu hiller işe yaramıyor galiba ama bu bot dediklerinizi nerden yada nasıl bulacağız onun hakkında bir açıklama yaparmısın.........:!

rodi76

New member
arkadaşlar benim irc sunucum var ve kendini bilmez bi dangalak nasıl yaptıysa bütün sunucu dosyalarını silmiş bende karşılık olarak onların siteve serverlarını patlatmak istiyorum biriz yardımcı olabilirmi acaba eğer ilgilenen varsa adresler bunlar bu iki adres irc serverlarını birleştirmişler ve bizide rakip olarak gördükleri için bize böylebi saçmalık yaptılar eğer ilgilenen varsa www.mydonos.net ve www.duzcechat.com

evanence

New member
ya arkadaşlar gerçek bir hacker arıyorum yardımcı olabilecek burda toplu konuşmadan şahsen bişy annamıyorum mail atabilirsiniz saygılar CEREN...

lostboydea

New member
arkadaşlar benim bir sorunum var şimdi benim eşimin numarasını birisi işyerinden almış ve bir msn adresinden dağıtıyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum şüphelendiğimiz bir kişi var ve onun mail adreside elimizde ikisin aynı pcden çıkıp çıkmadığını veya dağıtan msn adresinin ıp adresini bulabilme ihtimalimiz varmı çok zor durumdayım lütfen yardım edin :(

By_MeSuT07

New member
s.a kardeş öncelikle eline sağlık ama daha anlatımlı ve acıklayıcı bir şekilde yazarsan daha iyi olur herkez anlar oke