ip'yi biliyorum neler yapabilirim nasıl??

kurmay4

New member
değerli yöneticiler bu formda daha önce MSNpass vol.. diye bir programla msn şifrelerini filan çaldım işin garibi birde o işyerine ait ip numarasından bütün işyerini odaları seyrediyorum kızın bilgisayarına girmem lazım nasıl yaparım lütfen acil yardım....plssssssssssss........

her halde bu işi bilen yok millet???????????????

bymxx

New member
adsl kullanıyorsan modem falan hiç bişey olmuyor bende deniyorum ama yapamadım ip yi bilmek kolay ama dedim ya bir işe yaramıyor yerel ağ olması lazım pc ye girmen için

artisttech

New member
kıza aşıkmı oldun gidip konuşsan belki daha faydalı olacaktır senin açından bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum.

ozbüyücüsü

New member
İp bilerek ne yapılabilir ?

kurmay4' Alıntı:
değerli yöneticiler bu formda daha önce MSNpass vol.. diye bir programla msn şifrelerini filan çaldım işin garibi birde o işyerine ait ip numarasından bütün işyerini odaları seyrediyorum kızın bilgisayarına girmem lazım nasıl yaparım lütfen acil yardım....plssssssssssss........

her halde bu işi bilen yok millet???????????????

şimdi önce şuna emin olalım..

karşı bilgisayara giriyorum derken kontrol edebiliyormusun uzaktan?

yoksa o ip no yu yazdığında direk görüntü mü alıyorsun?

eğer karşı bilgisayarı kontrol edebiliyorsan işin biraz kolaylaşıyor.. şöyle ki ;

karşı bilgisayarı kontrol edebiliyorsan Local Network e erişebiliyorsun demektir. eğer durum buysa karşı bilgisayara Local Networkten Uzak Masa Üstü (Remote Desktop) bağlantısı kurabilirsin.

yada modem e ulaşarak bağlanmak istediğin pc nin ip adresine Remote Desktop portu 3389 u açarak direk internet ip'sinden (WAN) ulaşabilirsin.

ulaştıktan sonra kullanıcı şifresini tahmin etmek sadece biraz zamanını alır, ama bulmanın yöntemleri de var.

Alternatif :

herhangi bir port tarayıcı programla ip ye ait açık portlar tespit edilir, açık porta ait uzak erişim programlarını kulanabilirsin.

te_amo680

New member
arkadaslar, bu msnpassol'u benim pc de denedim.. güzel calisiyor da nasil silecem? bi yardim eder misiniz...? iyi günler

crazy_oNuR

New member
bymxx demişki
bymxx' Alıntı:
adsl kullanıyorsan modem falan hiç bişey olmuyor bende deniyorum ama yapamadım ip yi bilmek kolay ama dedim ya bir işe yaramıyor yerel ağ olması lazım pc ye girmen için
o bilgisayarın içine girebilmen için yni o bilgisayarda kullnabilmen için 3 şey gerekir:
1.ADSL(ZATN VAR)
2.MS-DOS'TAN BİRAZ ANLMAK GEREKİO
3.YEREL AĞ

saygılarımla... " oNuR "

nibble

New member
crazy_oNuR' Alıntı:
bymxx demişki
o bilgisayarın içine girebilmen için yni o bilgisayarda kullnabilmen için 3 şey gerekir:
1.ADSL(ZATN VAR)
2.MS-DOS'TAN BİRAZ ANLMAK GEREKİO
3.YEREL AĞ

saygılarımla... " oNuR "
gerekenleri yazmışsın saol. nasıl yapıldığınıda açıklasaydın keşke.

HTML