Iphone Soru Cevap Bolumu ..

Zeytin

Zeytin&Limon
Vodafone ile Iphone 4g aldım, hattı aktive ettim. Yurtdışı hattımla kullanmak istiyorum. Mümkünmü ya da neler yapmam gerekiyor.

Zeytin

Zeytin&Limon
Birde yaşadığım ülkede microsim desteği de halen yok. Sim kartımı kesmem lazım. Bu konuda yardımcı olacak varmı?

Kaçan Aşık

Yönetmen
Birde yaşadığım ülkede microsim desteği de halen yok. Sim kartımı kesmem lazım. Bu konuda yardımcı olacak varmı?
Nette Bununla Ilgili Resimli Anlatimlar Mevcut..

Makasla Kendin Kesebilirsin Resimli Anlatimi Takip Edip veya Turkiyede Sim Kesme Aparatlari var Telefonculardi 3-4 TL ye hallettirebilirsin ...

Kendin kesebilirsin bence..ben kendim kestim...

Google da arat... Sim Karti Mikro Sim e cevirme die cikar

FERMANDAR

New member
iphone 4 var bende jb yaptım yanlız telefonumu kapatınca yada jarzı bitince bidaha açılmıyor elmada kalıyor tekrardan reds0w yu çalıştırıp just boot tethered right now uygulamasanda çalıştırdıktan sonra anca açılabılıyor.bu konuda yardım edebilecek birileri varmı

zocak34

New member
app store de guncelleme yada program ındırmeye calıstıgımda ınvalid adress tap continue to sing in diyor continue dıyorum sing in required penceresi cıkıyor onada continue dıyınce bısı farketmıyor bılgılerım cıkıyor done yapıyorum duzelmıyor.ıkı gundur boyle jb yok garantılı tel suana kadarda bı sorun yoktu.kapatıp tekrar uyelık acıcam nasıl kapatcam onuda bılmıyorum.kredı kartsız uyelık almıstım varmıdır sorunun cozumunu bılen yoksa baska maıl adresıyle tekrar acıcam mecburen

RuTH

Altın Üye
iphone 4 var bende jb yaptım yanlız telefonumu kapatınca yada jarzı bitince bidaha açılmıyor elmada kalıyor tekrardan reds0w yu çalıştırıp just boot tethered right now uygulamasanda çalıştırdıktan sonra anca açılabılıyor.bu konuda yardım edebilecek birileri varmı
Untethered jb yapmanız gerekiyor

bens.

New member
Iphone Kurtarma Programı..!

Herkese meraba .
Başlıkta gördüğünüz gibi kurtarma programı arıyorum eğer bilen arkadaşlar warsa paylaşırlarsa sevinirim.
teşekkürler

osm1907

New member
bilgisayarımı satacagım için itunesu kaldırmıstım bilgisayardan bik ac gun sonra fark ettimki muziklerim kayboldu sebebi itunesu kaldırmam mı oldu

ykhackhack

New member
Bende IPhone 3GS, jailbreak ve unlock yaptilar ve IPad moduna koydular. Bu arada benim Map bozuldu. "Online loaction" calismiyor. Ne yapabilirim. Halbuki cok kullaniyordum. Bir yardim eder misiniz?

abcdefff

New member
Selam..

Iphone 4s kullanıyorum fakat mesaj bölümünden mesajları silmeme rağmen arama yerinde mesajlarımın bir kısmı çıkıyor.. telefondan mesajların tamamını nasıl silebilirim ?