IP noyu bulamıyorum bakar mısınız

hayyam777

New member
bazı arkadasların dediği gibi çalıştır - cmd-netstat -n ama bir tane değil 6-7 tane established bulunuyor butun bu ıp leri essantiel net toolsta deniyoruz ama sonuc husran.....arkdaslar yanlıs yapmadıgıma eminim aynen sizin dediğiniz gibi..... onerisi veya cozumu olan varsa bekliyorum....başka bilgisayarlara girmek istiyorum.....TESEKKURLER

Boschwer

M€SHGUL
en faydalisi<< ASAGIDA YAZDIGIM SON CÜML€
Bilişim sistemine girme ve izleme

MADDE 346: Bir bilişim sistemine özel bir çaba göstermek suretiyle hukuka aykırı olarak giren kimseye üç aydan bir yıla kadar hapis ve bir milyar liradan üç milyar liraya kadar ağır para cezası verilir.

Bir bilişim sistemindeki verileri; başkasının zararına veya kendisinin veya başkasının yararına hukuka aykırı olarak izleyen veya kopyalayan kimseye bir yıldan üç yıla kadar hapis ve üçmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezası verilir.

Bir bilişim sistemine hukuka aykırı müdahale ederek ücreti karşılığında kamuya açık bir hizmetten ücretsiz yararlanan kimseye beşyüz milyon liradan bir milyar liraya kadar, elde ettiği yararı başkalarına çıkar karşılığı sunan kimseye bir yıldan üç yıla kadar hapis, üç milyardan aşağı olmamak kaydıyla ağır para cezası verilir.
T Ü R K C € Z A K A N U N U
Sistemde yer alan veriyi hukuka aykırı olarak elde etmek, öğrenmek (TCK 525a/1)
Başkasına zarar vermek için sistemde bulunan verileri kullanmak, nakletmek, çoğaltmak (TCK 525a/2)
Başkasına zarar vermek veya kendisine ya da başkasına yarar sağlamak maksadıyla sistemi veya unsurlarını tahrip etmek, değiştirmek, silmek, sistemin işlemesine engel olmak veya yanlış biçimde işlemesini sağlamak (TCK 525b/1)
Sistemi kullanarak kendisi veya başkası lehine hukuka aykırı yarar sağlamak (TCK 525b/2)
Sistemi kullanarak sahtecilik (TCK 525c)
FerDi cezalar (TCK 525d
B i L M € M A N L A T A B i L D i M mi ?
git sütünü ic yat :hhsigara

HTML