intikam

RAP_boy641

New member
bi erkek olarak bunu paylaşmak istedim büyük tepki alacağımı biliyorum ama umrumda da deil! sitelerde gezerken şans eseri buldum.

sürekli takip ettiğim bi radyo programında canlı yayına bağlanan bir bayanın anlattıkları çok ilgimi çekti.Daha doğrusu erkekliğime dokundu ;).Şimdi ne anlattığını merak ediceksiniz.Hemen söyleyeyim.Erkek arkadaşı artık birşey hissetmediğini ve aklında bu ilişkinin bittiğini söyleyip ayrıldığı için bunu kendine yediremeyen hanfendi kendince büyük bir öc almak istemiş..4 ay boyunca farklı bir msn adresinden tamamen hayal ürünü bir isimle gerçekte olmadığı bir resimle internetten kendine aşık etmiş.MSNde saatlerce konuşuyor hayaller kurmasını sağlıyormuş.Bu arkadaşımız bayana msnden şarkılar gönderiyor, onu 1 kez görmek için günlerdir yalvarıyormuş..Sonucunda ne mi yapıyo ? Gerçek kimliğini açıklayarak bu sanal aşığı şok edip zafer kahkahaları atıyor.

Bu anlattığım sadece bir örnekti.Radyo ismini açıklamayacağım ama ünlü radyo djyi Geveze yi bilenler varsa tahmin edebilir bu radyoyu ;).

Bunu anlatmamdaki asıl sebep bayanların neden ayrılığı veya bir hatayı karşı tarafın yapmasını bu kadar kendine yedirememeleri.Eğer erkek tarafı ayrılıyorsa kız tarafında şeytan çanları çalmaya başlıyor ve intikam planları yapılıyor.Her zaman böyle olmadımı illaki intikamını alıcak..Neymiş, artık sevmiyormuş o yüzden ayrılıyormuş.Bundan daha doğal bi olay varmı? Ama kızlar ilk fırsatta bunun sinirini çıkarma isteğini içlerinde tutuyorlar.Ya aynı ortama girdiğinde laf sokma, küçük düşürme yada hemen başka birini bulup önünden salına salına geçme olayını gerçekleştiriyorlar.

Bu kadar zormu istenilmemeyi kabullenmek.Ne o erkek dünyada bir tane, ne de sen.Bu bayanları anlamak güç..Her zaman erkekleri zorlayanda budur.Ne doğrusu doğru gibi, nede yanlışı yanlışmış gibi davranmaları.Her zaman herşeyi beklemek lazım.

Kız tarafı ayrılmak istedi o zaman nolucak? ..İşte o zaman erkek tarafında bunalım müzikleri çıkarılmaya başlar en yakın arkadaş bulunulur, marketten 3-4 tane bira alınır dertleşilir..İntikam hiç düşünülmez erkek tarafında.

İşte kızlardaki ve erkeklerdeki bu iki farkın tek nedeni erkekler sevgiliye kızlarınkinden daha çok değer vermesinden kaynaklanıyor.. Erkek hiçbir zaman karşı tarafın ayrılacağını düşünmez.Ayrılınca şok olur.Kız tarafıysa heran ayrılmaya meğilli bir ilişki yürütür.Her zaman şu vardır akıllarında "Ben kızım başka birini kolayca bulurum, ama o benim gibisini bulamaz" der.

Sözüm kızlara..Kendinize bu kadar güvenmeyin..Zaman öyleki kızlar artık sokaklara döküldü erkek arkadaşı arıyor.Hani eskisi gibi her kızın bi alıcısı çıkar diye düşünmeyin :)

Sözüm erkeklere..Kendinize güvenin.Unutmayınki sizden ayrıldıktan sonra o çok mutlu olmayacak.Unutmayınki ondan onlarcası sokaklarda cafelerde geziyor..Üzülmek yerine, bi arkadaşınızı alıp güzel bi cafede neşeli bir muhabbet edip etrafdaki kızları takip ettiğinizde ona muhtaç olmadığınızı çok kolay anlayacaksınız..

mineleus

New member
beni de ekledi bizimki de hemen anladım o olduğunu hala unutamamıs belli ki ama ağzına ... ğım onun beni deli etti fa...e ya

HTML