internetten anlayan bırı bakabılırmı

KARSIYAKALI

New member
benım bır ınternet sorunum var arkadaslar yardım edermısınız.bır kere msn acılmıyor oturum ac dıyorum azcık beklıyo hemen sonra sorun gıder ekranı cıkıyor.bırde bazı sayfaları actıgımda The page cannot be displayed yazısı cıkıyor ve sayfa acılmıyor bılen varsa soyleyebılırmı yardımcı olursanız sevınırım:p

ziyaadak

New member
abi ayarlar bozulmuştur. Çevrimdışı ayarlarını falan yap. Msn'deki onar de ordan çıkan soruna göre hareket edem ok?

oNuR!

Banned
sayfada açılmıyorsa net yoktur anladığıjm kadarıyla! modemin linki oturuyormu yoksa sürekli yanıp sönüyormu? eğer yanıyorsa ve modemin ethernetse arayüzüne girmeye çalış! eğer onu bilmiorsan modemin markasını yaz yardımcı olmaya çalışıyım kardeş! bu arada istersen şunları bi dene!

10.0.0.2 k.adı:zoom şifre: adsl + k.adı:zoom şifre: epicrouter
192.168.1.1 k.adı:admin şifre boş bırakk.adı: admin şifre: admin
192.168.2.1 k.adı:admin şifre: boş bırak + k.adı: dsl şifre: dsl

eğer girebilirsen ayar sayfasında quick confirigation kısmında : VPI:8 VCI:35 ppp_o_llc olcak bide kullanıcı adı ve şifre kızmına telekomdan verilen şifre ve kullanıcı adını yazıcaksın bu arada kullanıcı adının sonunda "@ttnet" muhakkak olsun!

bnunları dene olmadı modemin markasını yaz

hade kolay gelsin!!

oNuR!

Banned
KaranLık' Alıntı:
kevine katılıyorum ve senin adsl lenle vedalaşma vaktin gelmiş...
ne alakası var yaw!?
kevin şaka yaptı anlamadınmı daha?? bende arasıra nete giremesem modemimi değiştircem yani :)

x_user

New member
aslında ilginçtir ama başına gelen varmı bilmiyorum bios un sistem saati ayarlı olmadığındada açılmyıro msn ozaman gaim felan kursan onunlada bağlanabilirsin.

blackwolf

uid=0(root)
bios ayarlarından dolayı açılmayan seler olabilir sistem saait bayua bi geriyse olabilir tam bilmiyorum ama böle seyler duymustum sen biostan saattide ileri al tam zamana bide cookileri sil modemin driverlrini kaldır yeniden yükle msn aynen yap bilgileri kontrol et

ugur456

Banned
kardes senin internetin bir sorun vardır çünkü söylediklerin yani anlattıkların bunu gösteriyor bilgisayarla alakası yok internetini eger adsl kullanıyorsan modülünü kontrol et ok modülde sorun yoksa adsl hattının ara ordan internetinde sorunun olup olmadıgını söylerler

osiris_cemo

New member
%90 bu senin internete çıkışından dolayısıyla modeminden kaynaklanıyor az bir olasılıkla da msn yi kurarken hata olusmasından olabilir önce modemi kontrol et daha sonra msn ni

samuray77

New member
Arkadaşım sorununun sebebi birden fazla olabilir ama en azından
http://webmessenger.msn.com/?mkt=en-us
buradan girmeyi dene. Olmazsa başka programlar GAIM,AMSN vs.
Ve diğer arkadaşlara katılıyorum bazı modemlerde bu sorun yaşanıyor.

İyi çalışamalar

zorback

New member
bnim naçissane fkrim

hiya!ewet msn e www.webmessenger.msn.com danda gireblirsin sadeje biras ağır.NOT:baya bi,adami kanser edio:D

bubilgiyi de sizinle paylasym= DOMAINLERDE SISTEM SAATI AYNI DIILSE MAKINELER ACILMAZ BILE.hehe)()(ama snn durumunun BIOS ki acilimi "basic input output system"la bi ilgsi olduunu dusunmuorm.makineni formatla sorun dewam ediyosa arkından modemini odunc al ole bi dene.+iexplore ayarlarından kaynaklanmıs olablir wea iexplore uzerine virus fln yemis olablirsin. NOT:beni fasla ciddie alma :D hihi "tt"yide bi ara ama unutma konusmalar kaydoluyo :D:D:D N'OLUR Bİ teşkür edyn

HTML