iNternette dolaşan forward mailı..

Gs_HeLL!

New member
>> >> > >>>>>> >> >>> >> >> >>>> >> >> HACKER'IN YAZDIĞINI, AYNEN
>> > >>>>>GÖNDERİYORUZ:>>> >> > >>>>> >>> >> > >>>> >> >> >> > >> >>>>> >>> >>> >> >>
>> >>

>> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>merhaba ben türkiye'nin HACKER'lerindenim >> > >>>>> >>>elimde çok >> > >>>>> >>> >>> >>güçlü >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>bir >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>virüs var.Bunu en güçlü >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>programlar(anti-virüs)kaldıramaz.Yönetimi >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >>ise sadece benim elimde ve onu >>kullanmaktan >> > >> >>>>> >>> >>> >>kaçınmam.Benim >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>e-mail >> > >>>>> >>> >>> >> >> > >>>>> >> >>>> >> > >>>>> >>> >>> >> >>adresinizin kapanmasını ve sonsuza kadar yeni adres >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>açamayacağınızı >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >> >
>>> >>> >> >> >>>> >>

>> > >>>>> >>> >>> >> >> >>sağlıyabilirim.Bilmelisiniz ki her kişinin >>gönderdiği >> > >>>>> >> >>>adres >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>bu >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>program sayesin de elime geçiyor.Bu >>yüzden >> > >>>>> >>>benle oyun >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>oynamayın... >> >
>>> >>> >> >> >>>> >> >>BU İLETİYİ ŞUBAT 16 2006

TARİHİNE KADAR >> > >>>>> >> > >>>>> >>>LİSTENİZDEKİ >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>HERKESE >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>GÖNDERİN!!!!!!!! Bakın şaka yapmıyorum >> > >> >>>>> >>>dikkatli olun >> > >>>>> >>> >>> >>ve >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>ciddiye >> > >>>>>
>>> >> >> >>>> >> >>alın.Sistemi

>> > >>>>> >>> >>>istediğim zaman kullanabilirim...Kaçma >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>şansınız yok.Ve >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>bu arada programı ben kurdum.O yüzden >>başka >> > >>>>> >>> >>> >>programlarla >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>kapatmanıza imkan YOKTUR!! >>İletiyi >> > >>>>> >> > >>>>>
göndermeyen

>> > >>>>> >>> >>> >>kişilerin ve >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>bu >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>mesajı silen kişiler 16.02.2006 tarihinde >> > >>>>> >>>e-mailleri >> > >>>>> >>> >>> >> >> >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>>kapatılacak ve >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>bidaha yeni e-mail adresi >>alamayacaklar... BU

> >>>>> >>>ŞAKA >> > >>>>> >>> >>> >> >>DEĞİL >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >>İNANMAYANLAR 16.02.2006 TARİHİNE KADAR >> > >>>>> >>>BEKLESİN VE >> > >>>>> >>> >>> >>OLANLARI >> > >>>>> >>> >>> >> >> >>>> >> >> > >>>>> >>HAYRETLE >> > >>>>> >>> >>>İZLESİNLER... >> >> >>>> >> >> >> > >>>>> >> >> >
ben pek inanmadım ama,
sizce gerçek olabilme ihtimali war mı? :eek:

theozy

Kadim Dost
auahuahuh göbeğim çatlıcak yaw.. bunu yiyenin ben aklına şaşarım :)

serselcuk

New member
epey güldüm valla :)
''ŞAKA DEĞİL İNANMAYANLAR 16.02.2006 TARİHİNE KADAR BEKLESİN VE OLANLARI HAYRETLE İZLESİNLER''
Ne kadar komik valla
bana da yollasın bu maili bekleyeyim ve göreyim:D

codec

New member
bu gibi binlercesi internet üzerinde her gün dolaşıyor yok yardım isteyenler yok kan isteyenler hatta gönderilen maili başkalarına iletmezsek çarpılacağımızı ocağımızın yurdumuzun yuvamızın başımıza çökeceğini iddia edenler bile var.bir arada arabistanda bir şeyhin Peygamberimizi rüyasında gördüğüne dair bir mail geziyordu ortalıkta totem sandralardan ise hiç bahsetmeyeceğim bile......
Saçmalık başka hiç bişey değil ama spam mail yaparak hali hazırda çalışan mailleri tespit edip bir cdye cekerek firmalara satmak isteyen bir elemanın yeni çıkardığı bir sapam mail vakası olarak bakıyorum.

WARTOX

New member
%0 gerçeklik payı... :) iletiyi gönderip göndermediini nerden anlıcak hem :) şu ana kadar tek bi mesaja bile forward etmedim, buda gelsin bunada etmem...

sato

New member
helal be ne adammış böyle kafa olsa adamda microsoft a havada gider bee ama güzel yazmış böyle iyeceksin milleti :D yere yattım yaa gülmekten ALLAH iyiliğini versin şoparın :D

shany

New member
yazık gunah ya gozlerime zamanıma yazık okudum ya şöyle salak şeyi,kardesim sözüm sana degil ben bu maili duzenleyen duzenbaza diorum

ya guldum ölmekten adam bir de tehdit edio..

crazyarif

New member
çok korktum ya herkes maillerini versin de ne kadar çok kişiye gönderirsek ulu hackerımız belki bizi bağışlar...

affet bizi milli hacker:):)

Gs_HeLL!

New member
:):):):) geyik bölümüne taşınmış sevencloves snn msjını görnce kilitlendi sandım :D:D:D:p

Cree

Murat
Arkdaş Geyik Avına Çıkmış Herhalde..!

HTML