internetim çok yavaş

md110

New member
arkadaşlar kafayı yiyecem şu pc yüzünden :mad: ya trojanmıdır nedir www.forumbig.com denen a....munun sitesi hemen açılırken antivirüs indirecem site açılıyo ama download yaparken sayfa açılmıyo sayfa görüntülenemiyo diyo lütfen yardım edin format dışındı bişeyler derseniz sevinirim şunlarda var regedit yapılmıyo ctrl alt del yapılmıyo bu konudada baya bişey denedim anasayfayıda değiştiremiyorum internet çok yavaşlıyo
bide pc ilk açıldığında aşağıdaki resim çıkıyo bununlada alakası var sanırım

http://img102.imageshack.us/img102/9105/buneee.jpg

md110

New member
başka bi fikri olan? yada trojanı silecek bişey mozzilla yükledim ordan normal çalışıyo fakat explorer da anasayfa falan değiştiremiyorum

Blade

BaBaCaN
başka tanıdığın bir bilgisayarda iexplorer.exe'yi bul kendi bilgisayarındaki ile değiştir..

orada yazdığına göre iexplorer doğru yoldan saptırdı yazıyor sorun ondan kaynaklanıyor kanaatindeyim birde ii bişr anti ile pc'yi tarat derim kolay gelsin..

md110

New member
olmuyo formattan başka çare kalmadı pc benimde değil benim olsa ne olduğunu bilirimde buna ne olduğunuda bilmiyom

kulacc

New member
Trojan bott yemiş pc i.expolnerini kitliyor aynı ben de yasdım cafeye gittim sorunu aradım ve cozdum guvenli moddayken calısıyor raeset atınca yeni basladıgında aynı zafiyetı veriyor trojan acmayı engelliyormus sildiginde de i.expolonerin calıstıgını kaldırdıgızda bidcaha guvenli modda calısmaz diyor sonunda ! isareti var. sonra format attım.

BURG

New member
direk internet exprolaeri kaldır güzel bir trajan programıyla temizlik yap daha sonra saglam bir virüs programıyla öreni: nod32 temizlik yap genel ondan sonra bilgisayrın temiz olduguna inanıyorsan mozzillayı yükle ama bunalrı yaparken internet baglantın kesinlikle olması bilgisayar sadeçalışsın format felna atıyım deme onsuzda halolur merak etme

HTML