internethaber.com (PHP)

Gokyuzum

New member
10 kere yazdım.. şu çalıştırdım diye arkadaşlar admin panel giriyor diyen arkadaşlar bir demo versin hostu nerden aldığını söylesin referans olsun bizde kuralım ama yok..

localde bende çalıştırım sorunsuz host a atınca admin panele girmiyor..

konu uzamış gitmiş hala demo yok :)

zoomos

New member
ya kardeşim birisi herşeyi tam oalrak video ya çekip koysun bence madem kuruşuyor ve kurduğunu söyleyen arkdaşlar var şiddetle bekliyoruz [:

maxiphp

New member
Arkadaşların anlattığı gibi yaptım. PHP bilen arkadaşlardan yardım aldım öyle gidiyo işte. Yaparken screenshot alsaydım resimleri koyardım buraya. Kusura bakma arkadaşım ama bildiğim tek şey bu tür sistemleri kurarken başlangıç düzey bile olsa PHP bilgisi olması şart. Hadi kolay gelsin...

necoloks

New member
Arkadaslar banada bi yardım lütfen index.php de "error" cıkıyor..Veritabanı bağlantısıda oldu ama sadece error yazıyor...Lütfen yardım

siz admin panelinden bahsediyorsunuz biz daha siteyi göremedik:D

MSN mi eklerseniz Cok makbule Gecer : [email protected]

Şimdiden teşekkurler

Biraz Ugrastım Sonunda Hallettim Sapasağlam Çalısıyor panel Bile..

admin - addmin olcak doğruymus gercekten

metfan

New member
arkadaslar nasil yapdiniz anliyamadim...iyi güzel calisiyor ama admin paneline birtürlü giremedik...sql sorgulama yaptik...haklarida verdik fakat genede giremiyorum....yardimci olabilirmisiniz?

born2bwild

New member
Paylaşım yapan arkadaşım, paylaşımın için teşekkür ederim.
arkadaslar, azıcık php bilgisi ile sorunsuz calistirabilirsiniz.
Daha önce birisi yazmıştı yaptıklarımı anlatıyorum.
* Dosyaları internethaber diye biz dizin açıp hosta yolladım.
* sql dosyasını editledim.
Bunu su sekilde yaptim. Wordpad ile sql dosyasını açıp
2 tane haber biraktim.
2 tane yorum biraktim.
2 tane makale biraktim.
2 tane üye biraktim. (Bunlardan biri admin olan)
Sonra hosta dönüp yeni bir database ve kullanıcı adı oluşturdum.
ayar.php dosyasini editleyip oluşturdugum veritatabanı bilgilerini buraya yazdim.
sonra phpadmin'e gidip olusturdugum db'icine sql dosyasini attim. Zaten daha önce editleyip ufaltmistim 5 sn gibi bir sürede iceri aldi :)
Phpadmin'in sol tarafinda olusan tablolardan user'i tiklayip yukarda ara tusuna bastim direkt acilan ekranda git tusuna basinca kayitli uyeler karsima cikti.
burada admin'i yeniden duzenledim dogum tarihi, email bilgisi falan.
sonra siteye gittim ....../admin adresine
user admin
pass addmin yazdim ve girdim
sonrada sifreyi degistirdim.
Simdi artik kendime göre editlemek kaldi. Bu kadardan sonra sizinle paylastim.
http://news.cinarcik.org burada çalıştırdım.
Herkese kolay gelsin.

NOT : Daha hiçbirşey çalışıyormu diye kontrol etmedim.
Admin paneline girdi ama :)

fikobay

New member
Kardeşler çok teşekkür ederim. Eğer bu script kurulursa size çok minettar olur ve dua ederim.

Hadi yaaa :( bu eskiymiş. Eski haber sitemizde kullandığımız. Ben de sandım ki internethaber_com un yeni scripti. Sağlık olsun napalım. Arıycaz daha

AEAKAY

New member
arkadaşlar internette gezinen 2 tane internethaber.com scripti var ikisinide aldım indirdim localde taş gibiler ama hosta attığımda malesef çatlıyorlar...

bu sorun serverden kaynaklanıyor daha önceki hosting firmamda sapa sağlam çalışıyordu fakat yeni hosting firmamda bu scriptler ve buna benzer bir çok script malesef çalışmıyor...

bunun bir çözümü yok mu acaba?

corluweb

New member
bende bulamadım admin şifresini bulan varsa sölesin
kurulum yaptıktan sonra phpmyadmine gir yonetici bolumunden md5 ile sifrelenmıs ornek : e7ed7f7d7vgufnfhdgcnfrte45 goruceksin onu kopyala googleye md5 cevırıcı yaz tıkla md5 sayfasına ornek verdıgım gibi oyle karekterler cıkacak kopyala cıkan sayfaya yapıstır cevır de sifreyi böylece bulabilirsin