Internet Yavaşlaması YARDIM :(

deeja

New member
Arkadaşlar herhangi bi download da bağlantım çok yavaşlıyor. Önceden böyle bi sorun yoktu sebebi ne olabilir bilen biri yardım ederse sevinirim :(

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
ßu aralar ttnette sorun var ya şaka gißi

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Her turLU TrojaN Ve Virusten

NeCcko

Altın Üye
Hangi browseri kullanıyorsun ?. Firefox, internet explorer, opera ?

deeja

New member
firefox kullanıyorm pc de hiçbir trojan virüs yok taradım tırım tırım ttnet ten kaynaklanmıyo diye düşünüorm ama neden oldugunuda bulamadım 1 aydır felan böyle format attım gene düzelmedi :/

arkadaşlar yokmu bi bilen ya :hh?

PasHasan22

New member
Arkadasım Bağlantı yavas diye dedim hızımı yükselteyim 4096 aldım her ay babalar gibi bayılıyorum paramı ohhhhh cok rahatım desem inanır mısın?
Buna 7yaşında ki bir cocuk bile inanmaz 4096 var ve google'a girerken bile bekliyorum.Yaşasın TTNET hesabı diyoruz ve Geçiyoruz.

recerio

New member
bu TTnet can sıkmaya başladı fakat şimdilik eldende bişi gelmiyor başka bir iss kullansan bu seferde daha farklı problemlerle karşılaşacaksın bakalım adamlar yakında indirdiklerimizide incelemeye başlayıp bize iki gün sonra falan verecekler saçma sapan işlerle yğraşıyorlar telefonla arıyorsun sorun bizden değil diyorlar bal gibi sizden işte defalarca farklı yerlerden ttnet hızını ölçtük ağlarda kablolarda herhabngi bişi yok nette problem var iyice can sıktılar....

muaythaifi

New member
aynı problem bendede var ya.1024 bağlantım var ve 20kb ile dosya indiriyorum şaka gibi yaa.
son 1haftadır böyle benimki.önceden ortalama 90-100kb fln indiriyodum.

Sadiklar

New member
ewet bencede ttnette sorun var son bir haftadır indirme hızı çok düştü ama garip olan taraf hızın düşmesine rağmen limitler şişmeye başladı bağlantı yavaş diye bişey indirmiyorum gene limiti aşmışım daha ayın yarısı olmadı bizim limit gene şişmiş daha sorusu şişirilmiş milletin ödemediği faturaları bizim gibi kullanıcılara paylaştırıyolar bence malum ekonomi kötü şirket zarar ediyo iice uyuz olmaya başladım sonunda neti kapatcam ya bu ne resmen salak yerine koyuluyoruz....(kendi görüşüm ttnete kafam girsin)

hababam25

New member
yaa ayni sey bende de var pc agirliyor diye format attim formati atmadan once 200 veya 250 civari indiriyodum simdi 50 civari indiriyoo ben xp yi geri yuklerken mi bi hata ettim? driverlerde mi var bisey biseyi mi yuklemeyi unuttum bir yardim ederseniz sevinirr
selametle kalin

HTML