internet radyosu ile ilgili sorun

stimpy73

New member
meraba arkadaşlar.

şu ara bi internetten radyo yayını yapmaya merak saldım ..

ilk iş sam broadcasteri kurdum..

bilenlerinize sorayım direk olarak;

broadcaster programı kurdum member detailsi tamamladım.

station details de oldu

ancak;

static relays konusunda tamamlayamıyorum ve audiorealmda yer almak için host bulmam gerekiyormuş.. streaming manasında yani.. fakat bulamadım. araştırıyorum hep ücretli çıkıyor karşıma.. ilk adım olarak bi ücretsiz bulmaya çalışıyorum fakat bulamadım..bu konuda bana yardımcı oabilecek birisi varsa pm lerini bekliorum....

ücretsiz istiyorum çnkü ilk önce denemem gerekio kanımca.. teşekkürler..

bunu başarabilirsem bu konuda hertürlü desteği vericem ve belki hh radyo kurubilir destek verebilirim..

tekrardan teşekkrler...

Hell

Başarıda bir sanattır.
Merhaba,

HackHell e destek vermek istediğiniz için kendi adıma size teşekkür ederim.
Ancak altyapıdan ziyade, DJ olarak destek olmanız bence en doğru olandır =))

HackHell olarak birçok kez radyo girişiminde bulunduk. 2006- 07 yıllarında popüler olan bir radyomuzda vardı. Ancak değişen şartlar ve medyalar aracılığı ile radyomuz popülaritesini kaybetti. Hedeflediğimiz "yüzlerce" dinleyici sayısına ulaşamadık. Sanırım en son üyelerimizin çok isteği ile 6-7 ay önce bir girişimde daha bulunuldu.. Ancak pek performans vermediğini söylemeliyim.

Eğer bir sunucu sahibi olsaydınız, size birçok öneride bulunabilirdim. Ancak ücretsiz olarak bu sorunu Free Internet Radio - SHOUTcast Radio - Thousands of Free Online Radio Stations aracılığı ile çözebileceğinize inanıyorum.

Başarılar.

HTML