internet Hızınız kaç?

internet hızınızdan memnunmusunuz?

• Evet

Kullanılan: 57 41.3%
  • olsada olur olmasada

Kullanılan: 6 4.3%
  • hayır

Kullanılan: 75 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    138

Gs_HeLL!

New member
256kb/bit ama bilgisayarda sağ alt ikonun üzerine gelidğimde 100.0 mbs diyor bunun nedeni ne olabilir?

Leke

Altın Üye
Cafeye göre değişiyor .
:D

theozy

Kadim Dost
GaLaTaSaRaY_HeLL!' Alıntı:
256kb/bit ama bilgisayarda sağ alt ikonun üzerine gelidğimde 100.0 mbs diyor bunun nedeni ne olabilir?
modeme ethernet ile bağlısın demektir.. ethernet hızı o hız.. modemle arandaki hızdır.. modemin hızı farklı bişey..

ahmetcan

New member
Ozy abi sen boşver onu da hızını söyle merak ediyoz :D ben de geçen hafta 256k sınırlıya geçtim ve ıvır zıvır işler dışında kullanmadığım internetin hızı bana şu anda yetiyo :)

dalgic

New member
bende ADSL2+ 24/mbps var, ADSL2+ gelecegin baglantisiymis.. bakalim turkiyeye ne zaman gelicek.. haberi olan varmi hic :).. internette millet sanki LAN de geziyomus gibi gezicek :D..

vengeance

New member
512 baglantı 4 kişi giriyoz normalde ama ögrenci yurt una ben geldikten sonra bu degişti baglantının %65 bana ayit :D burdan kredi kartı işi yapsam % kaç yakalanırım acaba hiç bi anlaşmamda ok belgede 4 kişi parayı bölüşüyoz

kady

Kurucu Üye
böle yazan bırını muhakkak olcanı tahmın ettım sırf bu yuzden sınıper getırdım yanımda
forumda cıkısını 4 gozle beklıyorum :D

256 bunada sukur demek den baska bısı gelmıyor elımden
senelerce 56k ezıyetıne tonla para verenlerden bırıyım :D

ahmetcan

New member
dalgic' Alıntı:
bende ADSL2+ 24/mbps var, ADSL2+ gelecegin baglantisiymis.. bakalim turkiyeye ne zaman gelicek.. haberi olan varmi hic :).. internette millet sanki LAN de geziyomus gibi gezicek :D..
Sen nerde yaşıyosun kardeş nerden buldun o bağlantıyı merak ettim valla :D yoksa şakamıydı ? :)

GLoryBoy

New member
512 mahalleden 3 kişi kullanıyoruz ...

dalgic

New member
ahmetcan' Alıntı:
Sen nerde yaşıyosun kardeş nerden buldun o bağlantıyı merak ettim valla :D yoksa şakamıydı ? :)

saka deil kardes , ingilteredeyim ben yeni geldi buraya aldim bende, 1 2 hafta sonra baglanicak insallah ..

.Carnage

New member
256k hemde kotalı kotasıza geçmeyi düşünüyorum ama babam düşünmüyor bi ikilem arasındayım her ay 7gb download yapıom zaten kota 3gb fatura gelcek işallah da babam görcek :D yoksa benmi görcem ??

ofoking

New member
bu hızdan cok memnunum tıklıyorsun anında geliyor 1024 adsl

X

O şimdi Asker
Uzunefe' Alıntı:
X sen nasıl yapıyon bunu dostum :):):) valla benim hızım da ya 5200 K yada 256 K oluyo :D:D

odtu ye kaçak tel çektim türkiyenin en hızlı netinin keyfini sürüyoruz işte :)

HTML