internet hızıma bi çare

ahmetiü

New member
arkadaşlar ben öğrenci yurdunda kalıyorum ve bağlantımız ne kadarda iyi olsa çok fazla kişi kullandığı için çok yavaş bunun için bi çözüm öneriniz varmı ben speed connect internet accelerator u kullanıyorum ama onuda sadece çalıştırmak yeterlimi bi ayar falan yapmamıza gerek varmı bu hiz için bilmiyorum. bi yardım edin biraz hızlansın yeter 2-3 kb la indiriyorum inanın yaa bazen 0.8 kb ı bile görüyorum :mellow:

AnaToLiaN

MeCCaH
ya arkadaşım sen nasıl öğrencisin..senin bu gibi olumsuzluklara alışman gerek...0,8 le bile mutlu olman gerek ....zaten hiç bi lekilde de onu yukarı cekemessin elindekiyle yetin isyan etme...

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Türkiye'de aynı interneti ne kadar Çok Kişi kuLLanırsa O kadar yavaş oLur net ßuna çözüm çare vs vs hiç ßirşey yok. ProgramLarını ßiLe yükLesen aynı tas aynı hamam ßoşuna kendinizi ümitlendirip çare aramayın ;)

ama

Fransa ve Yurtdışında ßu ßöyle deil 1 partı 10mß/sn iLE 10 Partıda 10MB/Sn iLe indireßiLiosun..

BiPeRVA

New member
İstanbul Zeytinburnun'da ise yurdun Known'un bilgisayarına hat çek:durdurun garanti snde 5 mb indirirsin :cool: Böylece onu kimse durduramadı ama sen yavaşlatabilirsin belki:vur

HTML