internet hızı 8Mb fakat dowload hızı 100KB (yardım)

kefilyok

New member
Merhaba arkadaşlar sorunumu size en incce ayrıntısına kadar anlatayım umarım yardımcı olursunuz.
İnternet bağlantı hızım 8Mb bu şekilde 4 aydır kullanıyordum. Fakat 3-4 gün önce hem bilgisayarıma format hemde modeme reset attım. Format işleminden sonra download yapmak istediğimde hızı 100 KB ta kalıyor daha yukarı gitmiyor. Format işleminden önce ise çok rahat 900KB ile indiriyordum. (hotfile üyeliğim var bu yüzden maksimum hızda indirebiliyordum). Ama ne olduysa artık indirme hızı 100KB ile sınırlı kalıyor. Bu konuda bana yardım edebilecek var mı acaba?
İşletim sistemi XP.

kosta25

New member
Arkadaşım x bi firmada adsl teknik departmanında görevliyim

sorunun öncelikle dns ile ilgili olablir dsn i otomatik al kablo bağlantısı yap değer değişmesse hızında hangi operatore uyeysen o operatorun dns i ni tanımla çağrı merkezini ara bi dsn vericekler
sorunun hala düzelmesse çağrı merkezi sana kayıt açıcak santralden dslam tanımların kontrol edilicek

kefilyok

New member
teşekkür ederim kosta25 yardımın için ama dns yi elle girdim 208.67.222.222 208.67.220.220 olarak ve başka dnsler de girdim fakat düzelmedi ve ayrıca şöyle bir ayrıntı da var ki onu yazmayı unutmuşum ben doping kullanıyorum ve dopingin sitesinden hız kontrolu yaptığım zaman download ve upload hızı sırasıyla 800KB ve 350KB olarak gösteriyor. başka önerebileceğin seçenekler var mı?

HTML