internet explorer yardımmm

jaaniii

New member
ya benim explorerda sadece bi tane sayfa açabiiyorum ikinciyi açmaya çalıştııgımda ilkini iptal edip yeni bi sayfa açıyo :eek:

abcas

New member
araclar, internet secenekleri, varsayılanı yükle yaparsan belki düzelir. yada mozilla kullan hiç ugraşma.

mustisense

New member
İnternet Explorer 'a sağ tıkla Özelliklere gel acılan pencereden Gelişmiş sekmesine gel oradan en aşağılarda

Başlatmak İçin Pencereleri Yeniden Kullan diye bi secenek olacak Onun önündeki işareti kaldır belki sorun ozaman çözülür saygılar.

abcas

New member
f.demirten' Alıntı:
benim sorunum internet explorer açılış sayfasını değiştiremiyorum kilitlendi ne yapmam gerekiyor

giriş sayfası kilidini açmak için............başlat/çalıştır.........regedit yazıp enter.........HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel......................burada sağda bulunan HomePage i çift tıkla..........değer verisini 0 yap tamam.

tunsa84

New member
İNTERNET SEÇENEKLERİNE gir ve GELİŞMİŞ sekmesinde VARSAYILANLARI yükle seçeneğine tıkla bu sorun bütün sitelerde yapmaz zaten problem yaşamak istemiyorum dersen AVANT BROWSER yada FİREFOX programını kullan

HTML