Internet Explorer kapanıyor..

duhan_34

New member
S.A Arkadaşlar
Bilgisayarımda xp işletim sisitemi var ve IE -7 kullanıyorum ama bu son bir kça gündür internet de gezerken internet explorer birden kapanıyor ne yapmam laızm yardımcı olursanız sevinirim....?????

duhan_34

New member
gardaş ben senden tarayıcı değil çözüm istiyorum yoksa bende de bir çok webbrowser var ama ıe kullanıyorum ....

WaTcHFuL

EVERYWHERE
ille IE kullancam diyorsan program ekle kaldırdan windows bileşen kaldır bölümünden IE 7'yi kaldır ve daha sonra siteden IE 8'i kur. :hhsigara

crazytim

New member
ie kullanma gerçekten çok daha fazlasını firefox yapıo..bende senn gbydm yok ie den başka kullanmam bilmem ne diodum ama 2 yıldır firefox kullanıom çok daha güzel...tabularını yık ve bence mozilla kur :) onun çözümünü bende bulamamıştım çnk çok araştrmıştım...

duhan_34

New member
slm

ie kullanma gerçekten çok daha fazlasını firefox yapıo..bende senn gbydm yok ie den başka kullanmam bilmem ne diodum ama 2 yıldır firefox kullanıom çok daha güzel...tabularını yık ve bence mozilla kur :) onun çözümünü bende bulamamıştım çnk çok araştrmıştım...
valla hiç bilmiyorum mozillayı da ben hiç sevmiyorum IE 7 kullanıyorum 8 i kurdum pc ye daha doğusu kurmaya çalışırken büssürü hata verdi namussuz bend e7 kulanıyorum bilmiyorum napcaz.....

VaGaBoNdSe

New member
Selam,

internette dolasirkan explorer kapandiktan sonra ;

bilgisayarim sag tik yönet/sistem araclari/olay görüntüleyici/internet explorer

buraya düsen hata iletisine cift tiklayip bir screen shot alip buraya yapistirirmisiniz bakalim neden kapaniyormus

kolay gelsin.

#karizma#

New member
İnternet explorer en popüler tarayıcılardan biri olduğu için birçok saldırıya maruz kalabiliyor.İnternet explorer;opera,mozilla...vb. tarayıcılardan güçsüz olduğu için hemen çökme meydana gelebiliyor.bunun sonucunda da birçok hata...internet explorer'la çok mücadele vermiş birisi olarak opera kullanmanı tavsiye ederim.

duhan_34

New member
arkadaşlar gardaşlar ilginiz ve yardımınız için hepinize tşk ederim biraz önce IE 7 yi kaldırdım yeniden yükledim fakat sorun düzelmedi ayrıca ıe sağtuş özellikler dedim adres yazan yer aktif değil kilitlenmiş hani favori sayfaları yazdığımız yer oluyor ya işte orası aktif değil kilitlenmiş bence sorunun kaynağı bu sizce ne yapmam lazım ????

HTML