Internet ExpLorer & Ekran Karti Sorunu

MoR_Uk

New member
Internet ExpLorer 7 KuLLanırken Linke Sağ TıkLayıp Yeni Sekmede Aç Dediğim Zaman KarşıLaştığım Bir Sorun Var. BiLen Biri Yardım EderSe Sevinirim.

Sorun ŞöyLe. Sağ TıkLayıp Da Yeni Sekmede Aç Dediğim Zaman PCde Ekran Kartı KayboLuyor, Masaüstünde Sağ TıkLayınca ÖzeLLikLer FaLan Görünmüyor. PCnin Kendi ExpLorerı, Hani BeLgeLerime FaLan Girerken KuLLandığı ExpLorer Var Ya iŞte O ÇaLışmıyor. Yeni Açtığım Sekmede Hata Verdiğinde Hata Veren Sekmede Menü Çubuğu Görünmüyor Ama Diğer Sekmede Görünüyor. O Hata Veren İe'yi Kapattığımda PC Tekrar Eski HâLine Dönüyor. Virüs- Spy FaLan mı Var Acaba? ESET Smart Security YükLü, Bişey BuLmuyor. Ekran KartımLa iLgiLi mi Bi Sorun Var Yoksa? Ekran Kartı ATI. Windows Xp KuLLanıyorum. Format AtSam DüzeLmeme ihtimâLi Var mı?

ηαχiѕα

New member
ie7 yi kaldırıp tekrar kurmayı denedin mi? bunun dışında belki buna sbeep bir spy filan olabilir spyware docotr ya da spywrae terminator gibi programlarla bir tarama yapabilirsin..

MoR_Uk

New member
SağoLasın HaLLettim. Sorun FireFox KuLLanmamamdan KaynakLanıyormuş. :durdurun FireFox KuLLanmaya BaşLadım Sorun KaLmadı. :)

HTML